Migrostan Telefon Almak ?

Bu konuyu okuyanlar

Gereksizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese hayırlı sabahlar , Huawei Mate 20 lite telefonunu arkadaşa almayı düşünüyoruz migrostan güvenilirliği nedir ? Sizce alınmalı mı ?

Migros Sanal Market parantez içinde ELEC yazıyor ve bizim bilgimiz yok maalesef bu konu hakkında.ELEC tam olarak nedir ?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Migros'tan mı almanız gerekiyor? İnternet üzerinde daha ucuz olduğuna eminim.

Gereksizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Migros'tan mı almanız gerekiyor? İnternet üzerinde daha ucuz olduğuna eminim.
Valla en ucuz burda buldum 2.200 tl internette de o civarlarda 2200 tl fakat hani migrosta satılan ithalatçı garantili mi yoksa pasaport kayıt vs gerekiyor mu inanın hiç anlamıyoruz , bilmiyoruz o yüzden sizlere sorma ihtiyacı hissediyorum.İnternette 2200 tl fiyatına satılıyor onlar da ithalatçı garantili

Reaksiyon puanı
3
Ben 3800 TL ye LG marka televizyon aldım migrostan 3 ay önce LG garantiliydi zaten herhangi bir sıkıntı olmadı ve normal de internetten alışveriş sürekli yaparım ama piyasının altında veriyordu migros görünce şaşırmıştım . Ama sizin dediğiniz de ELEC yazıyor ne demek bir fikrim yok isterseniz arayıp sorun neymiş ne değilmiş

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Herkese hayırlı sabahlar , Huawei Mate 20 lite telefonunu arkadaşa almayı düşünüyoruz migrostan güvenilirliği nedir ? Sizce alınmalı mı ?

Migros Sanal Market parantez içinde ELEC yazıyor ve bizim bilgimiz yok maalesef bu konu hakkında.ELEC tam olarak nedir ?
Migros'un aslında kendi bir teknik servisi yok. Elec dedikleri şey (Enterprise Local Exchange Carrier ) sadece değişim yapabiliyorlar. Telefonların biraz ucuz olmasının bir sebebide bu.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222

Arkadaşım mi 8 128gb aldı sorunsuz kullanıyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
al migrostan geç garanti sorunu olmaz Koç Holding var arkasında.
ek görünmüyor...

Gereksizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese verdiği cevaptan ötürü teşekkür ederim.Bugün gittim sordum garanti ithalatçı garantisi dediler , bende şeyi merak ediyorum aldık diyelim bir sorun çıktı işte kamerasında vs onlardan kaynaklı olmayan bir hata böyle bir durumda değişim yerine servise gönderiyorlar(mış) öyle söyledi bugün yetkili bir beyfendi.Çıkmaz çıkmaz deriz ama gelir bizi bulur ya hani terslik olası bir durum da değişim ya da para iadesi gibi hakkımı savunabilir miyim ? yasal yollardan

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Migros bazen piyasanın oldukça altında telefon getirebiliyor. Bence alınabilir.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Ben Boyner'den almıştım. O zamanlar adı Çarşı'dı. Yanında elektrikli diş fırçası, Duş jeli ve bir şey daha vermişlerdi. Servis adresleri kitapçığında yazar. Veya İnternet üzerinden de bulunabilir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Screenshot_20181221-190604.png

serkanymn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben migros tan telefon aldım herhangi bir sıkıntı yaşamadım tek dezavantajı ithalatçı firma garantisi... servise yollayacağın zaman sen uğraşmıyorsun fiyat olarak uygun

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam aynı ayarda vede ithalatçı garantili mi8 lite 1750 tl garantisi yok gibi bir şey ama bence mi8 lite daha iyi yani arada 450 tl fark varken mate20 lite alınmaz bence. ;)

MuhammedOguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben Migrostan Note Fe aldım, 1.5 yıldır da kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım, bence alabilirsiniz Migrostan.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Migrostan alacağın telefonu büyük e-ticaret sitelerinden daha uyguna alabilirsiniz.
Kişisel tercihim Hepsiburada

blgnkml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Migros'un aslında kendi bir teknik servisi yok. Elec dedikleri şey (Enterprise Local Exchange Carrier ) sadece değişim yapabiliyorlar. Telefonların biraz ucuz olmasının bir sebebide bu.
Birde tekno yazıyor yani elec ve tekno yazıyoe ne farkları var