Microsoft tamamen çöktü!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Microsoft tamamen çöktü!

Microsoft bu ay içerisinde ikinci kez darbe aldı!. Birçok hizmeti şu anlık çevrimdışı kalan Microsoft, tabiri caizse tamamen çöktü. Microsoft'un üzerinde kara bulutlar dolaşıyor!

Microsoft'un başına gelen bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

Microsoft çökmez. Bu haber tamamen asılsızdır. Microsoft çökerse bilişim dünyası altından kalkamayacağı bir darbe alır. Kullandığınız programlara bakın, sistemlere bakın.. Stabilite, güvenlik, destek, teknik ve tasarım ve sayabileceğim daha bir çok neden var. Msdn aboneliğimde gördüm ancak bu sıkıntı değil. Sadece yenileme ve düzenleme çalışması yapıyorlar. Tabii ki teknolojiye bakış açısı farklı olan insanlar bu gibi durumlarda haberi ciddiye alabilir. Bu adamlar sizlerin kullandığı server, kullandığınız ve bildiğiniz programlama dilleri ve teknikleri kullanmıyorlar. Dolayısıyla tabii ki onların düzenleme ve yapılandırma işlemleri beklenen gibi olmayacak.

Microsoft üç beş satır kod yazıp, bir script dosyası aracılığıyla düzenleme yapıp ardından, "ya bugünde Server'i güncelledik.. Başardık." diyip etrafa caka satarak yemeğe gitmiyorlar. İş yapıyorlar adamlar, mühendislik harikası işleri var adamların. Siz bu haberi okurken Visual Studio 2017'i piyasaya sürdüler..
Daha bir sürü örnekleri var..

One Microsoft Way..

Saygılarımla

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Daha bir kaç gün önce Outlook'a girdim bir sıkıntı yaşamadım.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
ne yaptın hocam sen öyle haber 21 mart birkaç gün öncesine ait değil
Şu lanet dikkat dağınıklığı ben de çok sıkıntı yaşattı ta ilkokuldan beri.:oops:
--- Gönderi Güncellendi ---
ne yaptın hocam sen öyle haber 21 mart birkaç gün öncesine ait değil
Şu lanet dikkat dağınıklığı ben de çok sıkıntı yaşattı ta ilkokuldan beri.:oops: