Microsoft SQL Server, Microsft C++, IIS Express ve Microsoft Net.Framework hkknd yrdmc olabilir :(

Bu konuyu okuyanlar

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Bilgisayarımda "Microsoft SQL Server, Microsft C++, IIS Express ve Microsoft Net.Framework" bu programların tüm sürümleri var bunlar gereksiz mi ,silebilirmiyim ??? :mad::mad::mad:

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Zamanında Visual Studio yüklemiş miydiniz ?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Evet Visual Studio Yüklemiştim.
Eğer Visual Studio'yu sildiyseniz bunları da silebilirsiniz, kalıntıları.
Önce Visual Studio'yu tüm bileşenleriyle tekrar yükleyin sonra
vs_enterprise.exe /uninstall /force
Koduyla birlikte çalıştırıp silin ki bütün kalıntılarıyla birlikte silinsin. Exe dosyasının ismi farklı olabilir.
Yalnız bazı programlar Visual C++ veya .Net gerektirebilir. Arada hata veren programınız çıkarsa zaten bunu söyler atıyorum .net framework 4 yüklü değil veya visual C++ 2011 yüklü değil hatası verir siz de sadece .net 4. sürümü veya visual c++ 2011 sürümünü internetten indirirsiniz geri kalan gereksizler sistemde barınmamış olur.

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Eğer Visual Studio'yu sildiyseniz bunları da silebilirsiniz, kalıntıları.
Önce Visual Studio'yu tüm bileşenleriyle tekrar yükleyin sonra
vs_enterprise.exe /uninstall /force
Koduyla birlikte çalıştırıp silin ki bütün kalıntılarıyla birlikte silinsin. Exe dosyasının ismi farklı olabilir.
Yalnız bazı programlar Visual C++ veya .Net gerektirebilir. Arada hata veren programınız çıkarsa zaten bunu söyler atıyorum .net framework 4 yüklü değil veya visual C++ 2011 yüklü değil hatası verir siz de sadece .net 4. sürümü veya visual c++ 2011 sürümünü internetten indirirsiniz geri kalan gereksizler sistemde barınmamış olur.
verdiğniz kodu anlamadım ama teşekkürler