Yardım Microsoft Office ücretsiz kullanılabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

attilathehun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Herkesin bildiği gibi Office programları için belirli bir ücret istiyor. Google da arattım, .cmd komutu ile etkinleştirme olabildiğine dair bir sayfa buldum. Acaba bunu yapsam virüs bulaşma riski var mıdır ?

Son düzenleyen moderatör:

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Korsana destek vermiyoruz. Alternatif Office programlarına yönelebilirsiniz. Ayrıca üniversite öğrencisiyseniz Office 365'i okul e-postanızla zaten ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,855
Bu tarz değil çok uyguna ömür boyu gibi lisans satışı oluyor. O şekilde satın almanız daha iyi olur. Key geliyor telefon ile etkinleştirme keyi atıyorlar. Sonra aktive oluyor.

attilathehun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu tarz değil çok uyguna ömür boyu gibi lisans satışı oluyor. O şekilde satın almanız daha iyi olur. Key geliyor telefon ile etkinleştirme keyi atıyorlar. Sonra aktive oluyor.
Bana sadece office için lazım windows orijinal kurulu geldi içinde office365 var ama etkinleştirme istiyor. key için yardımcı olabilir misiniz?

attilathehun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Anahtar alın hesap iyi olmaz.
Az önce 2019 pro plus office ürün anahtarıyla etkinleştirdim. Ama aklımda bir soru işareti kaldı aşagıda verdiğim ekranda ilk seçeneği değil de 2. seçeneği(telefon numarası ile olan) işaretlememi söyledi. sonrasında sayılardan oluşan bir kod söyledi bana satıcı kişi ve işlemin sonunda office etkinleşti. Bu yüzden bir sıkıntı olmaz değil mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20230130_202756.jpg
    IMG_20230130_202756.jpg
    66.3 KB · Görüntüleme: 61

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,855
Az önce 2019 pro plus office ürün anahtarıyla etkinleştirdim. Ama aklımda bir soru işareti kaldı aşagıda verdiğim ekranda ilk seçeneği değil de 2. seçeneği(telefon numarası ile olan) işaretlememi söyledi. sonrasında sayılardan oluşan bir kod söyledi bana satıcı kişi ve işlemin sonunda office etkinleşti. Bu yüzden bir sıkıntı olmaz değil mi?
Hiçbir sıkıntı olmaz format atsan dahi gitmiyor. Kodu giriyorsun internet ile etkinleştir diyorsun bu kadar.