Microsoft, MacBook ile Dalga Geçti

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
iPad Pro surface'in yaptıklarını yapıyor. Yapamıyor diyen varsa neyi yapamadığını söylesin.
**Usb takılmıyor evet, bulut denilen bir teknoloji var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPad Pro surface'in yaptıklarını yapıyor. Yapamıyor diyen varsa neyi yapamadığını söylesin.
**Usb takılmıyor evet, bulut denilen bir teknoloji var.
Hocam bulut derken o bulut surfacede var surfacede ki kalem daha gelişmiş ve sokacak bir yerin var ayrıca iPad daki ios tan daha gelişmiş bir Windows var uygulama desteği var türlü uygulaması yukleuebiliyorsun ve donanımı çok güçlü rahatlıkla halledebiliyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uab desteği tamam da donanım desteği?
Babalar gibi i7 işlemci var hocam
Screenshot_20160829-203141.png

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Az önce sitesine girdim iPad Pro ile Macbook'a giydirmeye çalışmışlar. Tanam ipadi geçtim, surface vs macbook kısmında herşey için none yazmışlar. Karşılaştırmalardsn birisi de şu:
"Sesli asistan desteği,
Macbook: NONE"
Lan sen yılların sirisini kıytırık 2senelik Cortanadan nasıl düşük gösterirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Az önce sitesine girdim iPad Pro ile Macbook'a giydirmeye çalışmışlar. Tanam ipadi geçtim, surface vs macbook kısmında herşey için none yazmışlar. Karşılaştırmalardsn birisi de şu:
"Sesli asistan desteği,
Ya hocam iyi hoş siri var itirazım yok çok da güzel çalışıyor imredigim bir özellik fakat surface pro 4 iPad prodan daha iyi

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
"Sesli asistan desteği,
Cortana daha eski.

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Meyve veren ağaç taşlanır microsoftunda işletim sistemi tarafında androdinde "apple" ile dalga geçme alaya alma gibi bir lüks'leri olamaz.

Bu pazarlamada pazarlama taktiğidir.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ya hocam iyi hoş siri var itirazım yok çok da güzel çalışıyor imredigim bir özellik fakat surface pro 4 iPad prodan daha iyi
iPad Pro'yu savunuyor değilim tamam oyun yükleyemezsin ama çok da güzel ofis cihazı olur.
Ben Siri'yi kabul etmeme saçmalığına bakıyorum
Hem oyun oynayacak adam surface book'a değil kasa toplamaya para basar.

ocyro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haksız çünkü surface tablet; macbook laptop, eğer bi laptopun ekranı çıkarılabiliyosa ve dokunmatik ekran bulunduğu için tablet olarak kullanılabiliniyosa kusura bakmayın ben ona laptop demem tablet derim. He iPad Pro'ya istediği kadar sallayabilir problem yok.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Yanlış karşılaştırma yapılıyor. Windows yüklü bir bilgisayar ile MacBook karşılaştırılmalı. Dokunmatik ekrana sahip tablet pc karışımı o çirkin şeyle değil.

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Apple'nin şu tarafı dibine kadar eleştiriyi hak eder abicim ürünleri acayip pahalı buna bir düzenleme artık ne bilim bir çözüm üretilmeli.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Apple'nin şu tarafı dibine kadar eleştiriyi hak eder abicim ürünleri acayip pahalı buna bir düzenleme artık ne bilim bir çözüm üretilmeli.
Türkiyeye gelişi 2500 falan. Mübarek devletimiz öyle bir vergi dayıyor ki.

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Türkiyeye gelişi 2500 falan. Mübarek devletimiz öyle bir vergi dayıyor ki.
Evet hocam mesela macbook alıcam bu aralar düşünüyorum fiyatları görünce birden kararım değişiyor o kadar pahalı yani ee aldımmı 8gb üstünü alıcan oda el yakıyor buda beni microsoft çözümlerine itiyor.