Microsoft a giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

muhosoft

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim sorunum microsoft un hiçbir sitesine giremiyorum ie7 kullanıyorum firefox ta girmiyor. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olurmu

mkayan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
firefox'a ie-tab eklentisini .::buradan::. ekleyerek deneyebilirsin.

veya internet explorer ayarlarını sıfırlayarayabilirsin.

Internet Explorer ayarlarını sıfırlamak için;

1. Internet Explorer'ı açın.
2. Araçlar düğmesini ve ardından Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
3. Gelişmiş sekmesini ve sonra Sıfırla'yı tıklatın.
4. Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla iletişim kutusunda Sıfırla'yı tıklatın.
5. Internet Explorer ayarları geri yüklemeyi tamamladığında, Kapat'ı ve ardından Tamam'ı tıklatın.
6. Internet Explorer'ı kapatın.

Yaptığınız değişiklikler Internet Explorer'ı bir sonraki açışınızda uygulanacaktır.

.::Kaynak::.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
hosts dosyasında microsoft ile ilgili kayıt olabilir diye düşündüm ilk anda. aktivasyon crack gibi birşey kullandıysan olabilir.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bak ie7yi microsoft yaptı değil mi e microsoft öyle şeyleri kendi tarayıcısında yaptırıyor mesela.

Google chromeden güncelleştirme için update.microsoft.com sitesine gitmeye çalışırsan sana malesef bu siteyi çalıştırmanız için internet explorer 5 veya daha üstü sürüm gerekiyor diye bir uyarı alırsan ve ayrıntılar.

Onun için sadece internet explorerle girebilirsin microsofta ki bunu internet explorer herkesde olsun yüklemezlerse başlarının derdine baksınlar diyorlar gibi anladın mı?

muhosoft

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten bu sorun explorer sıfırlanınca yaptı ne msn açılıyor ne microsoft a girebiliyorum

muhosoft

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bak ie7yi microsoft yaptı değil mi e microsoft öyle şeyleri kendi tarayıcısında yaptırıyor mesela.

Google chromeden güncelleştirme için update.microsoft.com sitesine gitmeye çalışırsan sana malesef bu siteyi çalıştırmanız için internet explorer 5 veya daha üstü sürüm gerekiyor diye bir uyarı alırsan ve ayrıntılar.

Onun için sadece internet explorerle girebilirsin microsofta ki bunu internet explorer herkesde olsun yüklemezlerse başlarının derdine baksınlar diyorlar gibi anladın mı?

konuyla alakasını kuramadım bunun

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Aynı sorun şimdi benim başıma geldi. Arkadaşın bilgisayarına parite virüsü bulaşmış. Temizlik yaptım.

Şimdi microsoft.com'a dolayısıyla update sitesine giremiyorum.