Mi9t ve hepsiburada

Bu konuyu okuyanlar

Emir Derdiyok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben hepsiburadadan mi9t almak istiyorum.Daha önce hiç alışveriş yapmadım.3000 tl ye xiaomi tr garantili mi9t var söylesem bi sıkıntı oldu geldiğinde mesela xiaomi ye verebiliyorum değilmi? Ve bir de telefon 0 gelir herhalde bazılarına arızalı cihazı tamir edip göndermişler

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Bir sıkıntı yaşamazsın merak etme güvenilir. Garantili bir durum olduğu zaman xiaomi servisine gönderebilirsin.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar ben hepsiburadadan mi9t almak istiyorum.Daha önce hiç alışveriş yapmadım.3000 tl ye xiaomi tr garantili mi9t var söylesem bi sıkıntı oldu geldiğinde mesela xiaomi ye verebiliyorum değilmi? Ve bir de telefon 0 gelir herhalde bazılarına arızalı cihazı tamir edip göndermişler

HB’den yana bir sıkıntı olmaz. Bir sıkıntı yaşarsanız direkt Xiaomi servisi ilgilenir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bende dün 9T siparişi verdim Hepsiburada üzerinden. HB'de sıkıntı olma olasılığı çok düşük bir sorun olacağını sanmıyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Pahalı bir ürün alırken satıcının HEPSİBURADA olmasına dikkat et bence.
Hepsiburada güzel güvenilir bir site tabi ama içinde saçma sapan yan firmalarda ürün satabiliyor. Güvenilirlik kosunuda sıkıntı yok diğer satıcılardanda alsan Hepsiburada garantisinde ama seni uğraştırır yanlışlık olunca. Ve bazı yorumlara bakıyorum TR garantili ürün satıcı saçma sapan adı olan bir firma oldumu KVK garantili çıktı diyorlar yok bilmem ne garantili çıktı flan diyebiliyorlar.
Mesela geçen sene ben bir monitör almıştım KDV indirimleri varken satıcıya dikkat etmedim herhangi bir firmaydı. Ve ürünün bana gelmesi 10 günü geçti kutuyu açtım bana gelen monitör ile seçtiğim ürün aynı değildi. Yanlışlık ile yapılan birşey değil faturada ki ürün kodunun üstü karalanmış gönderilen ürünün kodu yazılmış. Acil bir şekilde monitörde lazımdı aradım geri yollayın stok varsa sizin seçtiğinizi yollayalım dediler baktım stok yok :( O zaman para iadesi yapacaz. O zaman KDV indirimide bitti geri iade alsam bana gelen monitörü bile satın alamıyorum fiyatlar aşırı yükseldi bende gelene razı oldum ve o günden sonra gerekirse 40-50 TL fazla veririrm varsa satıcı Hepsiburada olan ürün alırım.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Satıcısı Hepsiburada dışındakilere şüphe ile yaklaşırım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ürün elime geldi ve Evofone garantili. Hepsiburada'nın kendi satıcısından aldım ben.