Mi9T Pro (kamerada ışık lekeleri)

Bu konuyu okuyanlar

Ekrem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.
1 haftalık mi9 t Pro sahibiyim sıfır tr garantili aldım cihazımı ekran olsun,performans batarya olsun memmunum cihazdan lakin gece kamera çekimlerinde ilk defa rastladığim bir durumla karşı karşıyayım ve cihazın kamerasında sorun olduğunu düşünüyorum gece cekimlerinde resimlerde nokta leke gibi beliriyor..
İnternetten araştırdım ve normal olduğuna dair soylelmler mevcut ve bir forumada konu açtım resimler mevcut linkte.
Yardımcı olup fikir verirseniz çok sevinirim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Gündüz çekimlerinde sorun olmadığı için bence problem yok. Daha çok yazılımsal bir problem gibi görülüyor. Bende Mi 9T kullanıyorum. Şu konuda Google Camera kurulumunu arkadaş detaylı anlattı. Birde GCam kurup Night Sight dener misiniz? Onda da aynı problem oluyorsa o zaman kesin lenste sıkıntı vardır.

Ekrem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevap için teşekkür ederim.Gündüz çekimleri gayet güzel bir problem yok evet ama cihazım daha 1 haftalık çok anlamıyorum da root islerinden ve g cami kurmak için root gerekiyor diye biliyorum bu sebepten ötürü garantiyi bozmak ta istemiyorum

Reaksiyon puanı
628
Cevap için teşekkür ederim.Gündüz çekimleri gayet güzel bir problem yok evet ama cihazım daha 1 haftalık çok anlamıyorum da root islerinden ve g cami kurmak için root gerekiyor diye biliyorum bu sebepten ötürü garantiyi bozmak ta istemiyorum
Root gerekmiyor

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Garantiye gönderin.Garanti bitsin derseniz ROM atın...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Gündüz sprun var mı?

Ekrem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reaksiyon puanı
628
Detaylı olarak kurulumunu bana anlatma imkanınız var ise çok sevinirim..

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hayır gayet sorunsuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Detaylı olarak kurulumunu bana anlatma imkanınız var ise çok sevinirim..
Birde dün akşam aynı şekilde iPhone 6s plus ile çekim yapmayı denedim benzer şekilde resimler çektim ve aynı lekelere benzer lekeler onda da oluştu
Düşük ışıkta normal benim moto z dede leke oluyor

Kesici34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Abi kamera değilde su yukarı kaydirinca Google açılıyor ya onu nereden kapatttin Allah aşkına el alışkanlığı olmuş

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Abi kamera değilde su yukarı kaydirinca Google açılıyor ya onu nereden kapatttin Allah aşkına el alışkanlığı olmuş
@Kesici34 ana ekranda boş bir yere basılı tutun ayarlar > daha fazla > aramayı açmak için ana ekranda yukarı doğru kaydırın seçeneğini devre dışı bırakın
Mesaj otomatik birleştirildi: