Mi9t garanti

Bu konuyu okuyanlar

Emir Derdiyok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mi9t alsam kamera bozulsa pop up olan garantisi kamerayı tamir ederler mi etmezlerse bi tamirci bulup ettirebilir miyim mesela bi yardımcı olursanız sevinirim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Mi9t alsam kamera bozulsa pop up olan garantisi kamerayı tamir ederler mi etmezlerse bi tamirci bulup ettirebilir miyim mesela bi yardımcı olursanız sevinirim

Hepsiburadanın kendi satıcısından almaya bakın. Diğerleri Mi Tr garantisine sahip olmayabiliyor. Aradaki fark sizin için çok değilse Mi Store’dan da alabilirsiniz.

Emir Derdiyok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsiburadanın kendi satıcısından almaya bakın. Diğerleri Mi Tr garantisine sahip olmayabiliyor. Aradaki fark sizin için çok değilse Mi Store’dan da alabilirsiniz.
Hayır şimsi sorun o değil aldım diyelim bi yakınım almış bana dediki kamera çıkmış ve garanti kapsamında değilmiş bana öyle dendi

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hayır şimsi sorun o değil aldım diyelim bi yakınım almış bana dediki kamera çıkmış ve garanti kapsamında değilmiş bana öyle dendi

İthalatçı garantili alındıysa olabilir ama distribütör garantili cihazlarda muhattabınız ve destek olduğu için sorun çıkacağını sanmam.

Zaten ithalatçı garantisi= garanti yok?

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Hwp de konuk olan bir kullanıcı Mi8T sini KVK ya veriyor ve malum sürünüyor. Eskiden derdim yetkili servis te 1 sürünulürse paralel ithalat servislerinde 10 sürünulür ama bu değişti yetkili servisler de çılgından çıktı.
Kendim yurtdışından gelme 5t kullanıyorum, akrabam getirmişti. Bir sorun olsa telefoncuların yolunu tutacağım olmaz inşallah. Bu arada Mi8 in ekranı 850 TL imiş var gerisini sen düşün. Kamerası bence kolay kolay bozulmaz sağlama benziyor. Xiaomi Türkiye garantili olması hiçbir şey ifade etmiyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Düier kırılırsa belki bakmazlr ama bozulursa mecbur bakarlar

Son mesajlar