Mi9se mi mi8 mi mi9t mi p20 mi camera önemli hangisi alınır

Bu konuyu okuyanlar

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9se almayı düşünüyorum hata yapmış mı olurum s8 den gecicem

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Performans olarak kayıp yaşayabilirsin sana tavsiyem mi8 ya da p20 pro ya geçebilirsen ona geç.

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Konuyu ben mi actim acaba dedim :) bu 4 telefonun 3ü arasinda kaldim bende. Mi 8 i eledim. Parmak izinin onde olmasi daha kullanisli. Performan olarak kirin 970 ile p20 önde bence. Fakat cikali 1.3 yil olacak neredeyse stoklarda bile zor bulunuyor. Bir de amoled olmadigi icin o canlılığı alamayabilirsiniz. Mi 9t de cok ağır degil mi 192 gram ayrica ön kamera uzun sureli dayanir mi şüphelerim var.

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konuyu ben mi actim acaba dedim :) bu 4 telefonun 3ü arasinda kaldim bende. Mi 8 i eledim. Parmak izinin onde olmasi daha kullanisli. Performan olarak kirin 970 ile p20 önde bence. Fakat cikali 1.3 yil olacak neredeyse stoklarda bile zor bulunuyor. Bir de amoled olmadigi icin o canlılığı alamayabilirsiniz. Mi 9t de cok ağır degil mi 192 gram ayrica ön kamera uzun sureli dayanir mi şüphelerim var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi9se

Performans olarak kayıp yaşayabilirsin sana tavsiyem mi8 ya da p20 pro ya geçebilirsen ona geç.
Şuan kullandigim samsung s8 ile aynı performansı veriyo testlerini izledim mi 9 se mi8 daha mi iyi hız hariç camera olsun diğer özellikleri olarak

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9se Mi mi8 mi mate 10 pro mu

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Huawei'nin amiral sınıfı cihazları gerçekten çok iyi. Bu fiyat aralığında amiral sınıfı cihaz almak daha mantıklı. Mi 9 SE ana kamerası Mi 9 ile aynı lense sahip fakat modlarını ve kameranın genel performansını bilemem. Mate 10 Pro ve LG G7 modellerini tavsiye ederim. Kamera önceliğiniz ise Mate 10 Pro bir tık daha iyi bir seçenek olabilir.

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Huawei'nin amiral sınıfı cihazları gerçekten çok iyi. Bu fiyat aralığında amiral sınıfı cihaz almak daha mantıklı. Mi 9 SE ana kamerası Mi 9 ile aynı lense sahip fakat modlarını ve kameranın genel performansını bilemem. Mate 10 Pro ve LG G7 modellerini tavsiye ederim. Kamera önceliğiniz ise Mate 10 Pro bir tık daha iyi bir seçenek olabilir.
Eyvallah tesekkurler

Mi8 alınmaz mi peki

Son düzenleme:

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Eyvallah tesekkurler

Mi8 alınmaz mi peki
Her cihaz bütçeye göre alınabilir dostum. Bu kadar para vermişken daha stabil performans veren, daha güvenilir modellere yönelmek daha mantıklı geliyor bana. Siz kamerayı baz almışsınız, ben daha komple bir şekilde tavsiye verdim. Mesela; ekran/hoparlör ve kulaklık girişi kalitesi/sağlamlık gibi konularda söylediğim modeller daha iyi diyebilirim. Kamera konusunda şöyle söyleyeyim. Eğer kamerayı manuel kullanmayı az da olsa biliyorsanız LG modelleri fazlasıyla memnun edecektir. Otomatik modda kötü olduğunu söylemiyorum, sadece manuel modda daha iyi bir seviyeye getirebileceğiniz için söylüyorum. Mate 10 Pro modeli de aynı şekilde fazlasıyla iyi bir kameraya sahip. Sadece kamerayı baz alacaksak Mate 10 Pro bir tık daha iyi olabilir. Bu cihazların youtubeda fotoğraf/video şeklinde karşılaştırmaları vardır yüksek ihtimalle, bir göz atın derim.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mi9se 128gb versionu stoklara gelmis bu arada depolama konusuda ortadan kalkmış
Mi9t daha yenilikçi bir cihaz ben mi9t tercih ederdim

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
düz p20 kullanan bir arkadaşla karşılaştım tavsiye ederim harika telefon

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9 la mi9se arasında çok fark varmı mi9 alinirmi yoksa mate 10 pro mu alınır mate 20 pro ya gücüm yetmez

EnesSDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yenilikçi bir telefon olan 9t yi tercih ederdim.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Mi9 la mi9se arasında çok fark varmı mi9 alinirmi yoksa mate 10 pro mu alınır mate 20 pro ya gücüm yetmez

Dağlar kadar fark var Mi 9 ile Mi 9 SE arasında. Birisi diğerinin lite sürümü gibi düşün. Mate 10 Pro güzel telefon alınabilir. Ya da tasarımı hoşuna gittiyse Mi 9t de bakabilirsin. Birbirlerine çok yakın telefonlar. Bütçene göre karar vermelisin.

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Note 8 mi mate 10 pro mu p20 mi 3 arasında kaldim

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9 aldım. Sar değeri biraz yüksek onlami alakalı bilmiyorum elimde uyuşma yapiyo

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi9 aldım kayıt için IMEI yeter dedi telefoncu kapanma durumu olurmu

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
iPhone 3s peki kapanmamasi için ne yapmam lazım