Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

Sizce Hangisini Almalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Mi5s almak daha mantıklı. İşlemcisi sd821 sd820 den yüzde 10 daha hızlı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi5s derim kamera sensörü daha iyi çok video çekerim dersen ois orda önem kazanıyor fotoğraftada önemli ayrıca ama orası uzun hikaye
Mi5 prime , mi5s işlemci farkı yok diye biliyorum çünkü ikiside sd820 tabanlı ama aynı frekans sanırım
Mi5s al onun 32lik modelinde 4gb ram avantajı da var .

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi5s derim kamera sensörü daha iyi çok video çekerim dersen ois orda önem kazanıyor fotoğraftada önemli ayrıca ama orası uzun hikaye
Mi5 prime , mi5s işlemci farkı yok diye biliyorum çünkü ikiside sd820 tabanlı ama aynı frekans sanırım
Mi5s al onun 32lik modelinde 4gb ram avantajı da var .

tmm anladım ama xiaomi nin forumunda dolanıyorum bir sürü sorun var xiaomi almıyayım mı diye düşünüyorum baya sorunlu bir marka galiba sürekli rom atıyorlar ayar yapıyorlar bir ton sorun var istersen sslerini de atayım

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
tmm anladım ama xiaomi nin forumunda dolanıyorum bir sürü sorun var xiaomi almıyayım mı diye düşünüyorum baya sorunlu bir marka galiba sürekli rom atıyorlar ayar yapıyorlar bir ton sorun var istersen sslerini de atayım
Evet mi5 kullandığımda 3 ayın sonunda ben de pek çok sorunla karşılaşmıştım. Doğru dürüst kullanırsan sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Ama kuşkulaysan ki haklısın, xiaomiye hiç bakma. Ama ben çok endişelenme derim. Çok yoğun kullanmazsan sorun çıkarmaz. Kamerası da güzel diyorlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşime beğeniyor musun diyorum çok güzel diyor
Çok ağır oyunlari oynamaz ama sürekli oyun oynar birde fotoğraf ve video çeker

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Evet mi5 kullandığımda 3 ayın sonunda ben de pek çok sorunla karşılaşmıştım. Doğru dürüst kullanırsan sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Ama kuşkulaysan ki haklısın, xiaomiye hiç bakma. Ama ben çok endişelenme derim. Çok yoğun kullanmazsan sorun çıkarmaz. Kamerası da güzel diyorlar.
uygulama kullanıp internete girerim bildirim sorunu felan oluyormuş sadece bu değil tabi kullanmayla alakalı değil yani kuşkuluyum bundan dolayı

Kardeşime beğeniyor musun diyorum çok güzel diyor
Çok ağır oyunlari oynamaz ama sürekli oyun oynar birde fotoğraf ve video çeker

kullanımla alakalı değil bildirim sorunu felan oluyormuş sadece bu değil tabi biri 3 4 ay sonra şarj çabucak bitiyor demiş forumda bu yüzden şüpheci yaklaşıyorum

örneğin:https://i.hizliresim.com/6XyyOk.png

Son düzenleme:

mursan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p9 lite , c5 pro ve mi5s arasinda kaldım açıkcası ..kamera ve pil benim açımdan en önemli kıstaslar.