Mi note 10 fiyatı düşer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Öncelikle merhaba. Xiaomi mi note 10 şuan 5.400 bandında. Merak ettiğim şey redmi note 8 pro gibi veya mi9t gibi fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar düşer. Ve son olarak parasını hak ediyormu(Etmiyorsa fiyatı ne kadar olursa eder)

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Öncelikle merhaba. Xiaomi mi note 10 şuan 5.400 bandında. Merak ettiğim şey redmi note 8 pro gibi veya mi9t gibi fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar düşer. Ve son olarak parasını hak ediyormu(Etmiyorsa fiyatı ne kadar olursa eder)

4400-4500'e kadar düşer en fazla. Açıkçası kamera ve batarya ana kriterinizse alınabilecek bir cihaz. Fakat benim için performans önemli diyorsanız Mi 9T Pro daha iyi bir tercih olur.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
4400-4500'e kadar düşer en fazla. Açıkçası kamera ve batarya ana kriterinizse alınabilecek bir cihaz. Fakat benim için performans önemli diyorsanız Mi 9T Pro daha iyi bir tercih olur.
Mesela oneplus 7t veya xiaomi k30 yurtdışından getirilmiş kayıtlı cihaz lar almak ne kadar mantıklıdır

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Mesela oneplus 7t veya xiaomi k30 yurtdışından getirilmiş kayıtlı cihaz lar almak ne kadar mantıklıdır

Garantiden yana endişeniz yoksa OnePlus 7T çok iyi bir tercih olur. OnePlus şuan donanımsal ve yazılımsal olarak en iyi android üreticilerinden.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
sd855+ işlemci kullansayı fiyatını hak ediyor derdim bence fiyatı 3000 civarı olursa fiyatını hak eder çünkü Mİ9T ile aralarında uçurum bir fark yok hemen hemen aynılar tasarım ve kamera dışında
Fiyatı mecbur düşecek çünkü hem şuanki fiyatını hak etmiyor hemde Android telefonlar önce yüksek fiyat ile giriş yapar 2-3 ay sonra fiyatı düşer örneğin Mİ9T 3800'den giriş yaptı 5 ayda 3000'in altına düştü hatta black friday'de 2500'lere düştü gerçi ben black friday bittikten 1 gün sonra 2800'e almıştım orası da ayrı konu

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
sd855+ işlemci kullansayı fiyatını hak ediyor derdim bence fiyatı 3000 civarı olursa fiyatını hak eder çünkü Mİ9T ile aralarında uçurum bir fark yok hemen hemen aynılar tasarım ve kamera dışında
Fiyatı mecbur düşecek çünkü hem şuanki fiyatını hak etmiyor hemde Android telefonlar önce yüksek fiyat ile giriş yapar 2-3 ay sonra fiyatı düşer örneğin Mİ9T 3800'den giriş yaptı 5 ayda 3000'in altına düştü hatta black friday'de 2500'lere düştü gerçi ben black friday bittikten 1 gün sonra 2800'e almıştım orası da ayrı konu
Katılıyorum şuan ki fiyatıyla çok satış yapamaz. Sizede hayırlı olsun mi9t niz ☺

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Katılıyorum şuan ki fiyatıyla çok satış yapamaz. Sizede hayırlı olsun mi9t niz ☺
eyvallah hocam 5 sene 5s kullandıktan sonra yeni bir telefona geçmeye gerçekten ihtiyacım vardı çağ atladım diyebilirim :D

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
eyvallah hocam 5 sene 5s kullandıktan sonra yeni bir telefona geçmeye gerçekten ihtiyacım vardı çağ atladım diyebilirim :D
Bilirim 5s i arkadaşımın vardı. Allah düşürmesin??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turan GSM, Teknomehmet gibi satıcılar güvenilir, sorun çıkacağını sanmam:)
Aklima takıldı normal fiyatların altında nasıl satıyor. Telefonlar neden bu kadar ucuz?

Turan GSM, Teknomehmet gibi satıcılar güvenilir, sorun çıkacağını sanmam:)
Kutuları açılmış mı oluyor vs.

Son düzenleme:

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Aklima takıldı normal fiyatların altında nasıl satıyor. Telefonlar neden bu kadar ucuz?

Kutuları açılmış mı oluyor vs.

Hayır, cihazları vergisiz bir şekilde yurt dışından uygun fiyata getirip burada IMEI atarak satıyorlar, genelde kapalı kutu cihazlar...

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam ilk 3 sene severek kullandım ama son 2 sene benim için işkence oldu birçok yönden bana yetersiz geliyordu ekran çok küçük geliyordu hafıza desen yetmiyordu kamera desen iş görüyordu ama ön kamera tost makinesi gibiydi özellikle bataryası bana çok cinnet geçirtti değiştirmek istiyordum ama fırsatım olmadı bir de o zamanlar İPhone hastasıydım bu hastalıktan kurtulalı 1 sene oldu ocaktan eylül'e kadar araştırma yaptım ve Mİ9T'nin tam benlik bir telefon olduğunu fark ettim bizimkileri ikna etmem hiç kolay olmadı ama en sonunda ikna edip aldırmayı başardım 4-5 sene kullanmayı planlıyorum iş hayatına girince yoluma yine Xiaomi'den devam ederim veya maddi durumum ilerde iyi olursa OnePlus'tan devam ederim

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Hocam ilk 3 sene severek kullandım ama son 2 sene benim için işkence oldu birçok yönden bana yetersiz geliyordu ekran çok küçük geliyordu hafıza desen yetmiyordu kamera desen iş görüyordu ama ön kamera tost makinesi gibiydi özellikle bataryası bana çok cinnet geçirtti değiştirmek istiyordum ama fırsatım olmadı bir de o zamanlar İPhone hastasıydım bu hastalıktan kurtulalı 1 sene oldu ocaktan eylül'e kadar araştırma yaptım ve Mİ9T'nin tam benlik bir telefon olduğunu fark ettim bizimkileri ikna etmem hiç kolay olmadı ama en sonunda ikna edip aldırmayı başardım 4-5 sene kullanmayı planlıyorum iş hayatına girince yoluma yine Xiaomi'den devam ederim veya maddi durumum ilerde iyi olursa OnePlus'tan devam ederim
Aynı sıkıntıları arkadaşım da yaşıyor

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Aynı sıkıntıları arkadaşım da yaşıyor
Arkadaşın en kısa zamanda Mİ9T'ye geçsin veya sabırlı biriyse Realme X2'yi beklesin ona geçsin büyük bir sıçrama geçirir mereye kadar 5s kullanacak tarih oldu gitti

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
4500'e kadar düşer ama ne kadar sürede düşer bilmiyorum şu an ith garantili fiyatı 5000 tr garantili fiyatı 5500 civarlarında

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
4500'e kadar düşer ama ne kadar sürede düşer bilmiyorum şu an ith garantili fiyatı 5000 tr garantili fiyatı 5500 civarlarında
4500 de çok 3000 civarına düşmesi gerek kusura bakma da ben bir telefona 4500 tl vermem

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Düşer bilirde çıkabilirde dolar a bağlı

sweeper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün aldım, almadan önce de en ince ayrıntısına kadar da araştırıp kıyaslamalar yaptım. İphone X kullanıyordum onu sattım. Açıkçası yapılan bazı donma takılma gibi yorumları yaşadığımı söyleyemem. Üstelik gerçekten ekran büyüklüğü, şarj kapasitesi, özellikle de kamerası gerçekten cok başarılı. Son 2 senelik ios macerasından sonra hapishaneden çıkıp rezidansta yaşamaya başlamışım hissiyatı oluştu.

Almak isteyenlere veya niyetli olanlara tavsiye ederim. Burada veya başka yerlerde yazılan yorumlar sizi etkilemesin, ben de dahil... Herkes farklı birşey söyleyecektir. En güzeli bakabiliyorsaniz mağazalardan bakın ve kimsenin etkisi altında kalmadan yorumlayın. ?

Oldukça başarılı ve değecek bir telefon.

sweeper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ve kamerayla ilgili yok şu iyi yok bu iyi diyen arkadaşlara da şunu söylemek isterim. Evimde 65 inç Oled televizyon kullanmaktayım ve bugüne kadar sadece 2-3 kere telefonla çektiğim fotoğraf veya videoları televizyonda izlemişimdir. %95'imiz fotoğraf ve videoları sosyal medya için kullanıyor. Fotoğrafların 200-500kb arası boyutlarda yüklendiği platformlarda, şu daha iyi bu daha iyi demek son derece yanlış. Burada önemli olan, görebilmek, doğru ışık ve doğru ayarlar. İstatistikler ve testler her zaman kağıt üstündedir. Önemli olan gerçek hayatta ki bizlere sunduğu performanslardır. O yüzden her zaman kendiniz araştırın, fikirleri dinleyin, rakam ve değerlere takılmayın ve tüm bunların doğrultusunda yine de kendi hissettiğinizden ve bildiğinizden şaşmayın.