Mi mix 3 alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Büyüklerim uzun zamandır telefon araştırıyorum Daha önceden oneplus 6/6t düşünmüştüm fakat şimdi mi mix 3 düşünüyorum şimdilik daha önce hiç büyük telefon kullanmadığım için ağırlığı ve su geçirir olması beni korkutuyor ya sizce?
(şuan iphone 5s kullanıyorum)
(Şuan lise 1'im yani okul ortamında telefonu kollamak zorlaaşacak hele hele meslek lisesinde...)

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
mi mix 3 güzel bir telefon lakin kızaklı olması yeni bir teknoloji olduğu için ilerde problem olur mu bilmem.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kızaklı bir telefon olması benim garibime gitti ve benim açımdan kullanışlı değil o yüzden tavsiye etmiyorum.

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ben daha çok o tür hassas bir cihazi korumak + ilk kez büyük telefon kullanıcak olmam bir diğer sıkıntı ağırlık ve okulumda cihazı kollamak Hakkında sormak istedim

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Ben daha çok o tür hassas bir cihazi korumak + ilk kez büyük telefon kullanıcak olmam bir diğer sıkıntı ağırlık ve okulumda cihazı kollamak Hakkında sormak istedim
Piyasada artık küçük telefon kalmadı. Kılıfı zaten içinden çıkıyor. Güzelde bir ekran koruyucuyla kullanırsın. Şans işi bu 5 yıl kırılmadan da kullanabilirsin ilk gün de kırabilirsin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ben olsam bütçeniz varsa Note 9 alırdım o kadar çıkamazsanız da S9+.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
benim için önemli olan performans belkide bunca zaman 5s kullandığım için biraz hava...
Oyun performansında mix 3 snapdragon 845 kullandığı için seni üzmez. Şu anda androiddeki en iyi gpuya sahip.

Bana sorarsan alınır. Ama suya ve toza dayanıklı değil bunu unutma.

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Piyasada artık küçük telefon kalmadı. Kılıfı zaten içinden çıkıyor. Güzelde bir ekran koruyucuyla kullanırsın. Şans işi bu 5 yıl kırılmadan da kullanabilirsin ilk gün de kırabilirsin.
Yani büyük telefonlardan 20g da daha ağır ondan soruyorum birde kılıf spigende var ama ülkeye gelmedi galiba yani iyi camla iyi kılıf tavsiyeniz varmı?!

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun performansında mix 3 snapdragon 845 kullandığı için seni üzmez. Şu anda androiddeki en iyi gpuya sahip.

Biliyorum ne yazıkki en büyük korkum su...

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Su ve toz olayına bişey diyemem

Bence tek sıkıntısı kızak yapısı bunun kötü yanı ekrana giden film aşınıp yırtılabilir jerry ring de içini gördüm tek sıkıntı o film olabilir

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44

Biliyorum ne yazıkki en büyük korkum su...
Su ve toz olayına bişey diyemem

Bence tek sıkıntısı kızak yapısı bunun kötü yanı ekrana giden film aşınıp yırtılabilir jerry ring de içini gördüm tek sıkıntı o film olabilir
dostum bende öyle zannettim ama iyibak o bağlantı parçası takılınca sürtmüyor üstte kalıyor sürtmüyor knk

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
O zaman bu riski almayıp başka bir alternatife yönel?
Bunca zaman aptal yaşıtlarımdan eziklendim örneğin şarkı dinlerken ses çıkmıyıdu (iphone 5s...) ben le dalga geçtiker veya telefon modellerine bakarken benke dalga geçtiler sizce havalı bir telefon haketmiyormuyum?
(Şuan kullandığım 5s telefon daha önce abim tarafından kullanıldı ve toplam 3-4yıl oldu derin çizik yok kırık yok çıkık yok temelde sakarım fakat ilk kez ağır ve büyük cihaz kullanıcam neticede çok bariz düşmeler dışında telefon çok hasar alırmı veya su düşmeleri benim gibi birisi için çok tehdit olurmu zce?

Ama haraket ediyor buda yıpratır
Etmiyor?!

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bunca zaman aptal yaşıtlarımdan eziklendim örneğin şarkı dinlerken ses çıkmıyıdu (iphone 5s...) ben le dalga geçtiker veya telefon modellerine bakarken benke dalga geçtiler sizce havalı bir telefon haketmiyormuyum?
(Şuan kullandığım 5s telefon daha önce abim tarafından kullanıldı ve toplam 3-4yıl oldu derin çizik yok kırık yok çıkık yok temelde sakarım fakat ilk kez ağır ve büyük cihaz kullanıcam neticede çok bariz düşmeler dışında telefon çok hasar alırmı veya su düşmeleri benim gibi birisi için çok tehdit olurmu zce?

Etmiyor?!
Tam bütçe ne kadar

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ama haraket ediyor buda yıpratır
66675 66674 66674 66675 66676

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    443.8 KB · Görüntüleme: 490
  • image.png
    image.png
    476.3 KB · Görüntüleme: 319
  • image.png
    image.png
    475 KB · Görüntüleme: 330

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam s9+ bakın yazılım ve tasarım daha başarılı mimix3 tasarımı çok güzel, kamera yine başarılı ama s9+ ile aynı ayarda ve bataryası yetmiyor mimix3'ün bir güne ayrıca ekran mi mix3 amoled, s9+ ise süper amoled.

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Tam bütçe ne kadar
4000 civarı 4300 zor

Hocam s9+ bakın yazılım ve tasarım daha başarılı mimix3 tasarımı çok güzel, kamera yine başarılı ama s9+ ile aynı ayarda ve bataryası yetmiyor mimix3'ün bir güne ayrıca ekran mi mix3 amoled, s9+ ise süper amoled.
Hocam iyi güzelde ben exnos 9820 işlemci istemiyom ben sd8455 istiyom vede mi mixde kablosuz şarj çıkıyor yani daha iyi dediğim gibi birazcık cahil yaşıtlarıma hava atmam gerek

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
4000 civarı 4300 zor

Hocam iyi güzelde ben exnos 9820 işlemci istemiyom ben sd8455 istiyom vede mi mixde kablosuz şarj çıkıyor yani daha iyi dediğim gibi birazcık cahil yaşıtlarıma hava atmam gerek
Al gitsin kızakla fazla oynama ve elinden geldiğince kpru

Alternatif olarak oneplus 6

İyi bir kılıf ve ekran film i ile korursun

Son düzenleme:

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
mi 9 bekle onu al 48 mp 20 mp 8mp
Abi şu fani dünyada çok bekledim onlar oyun oynadı ben oynayamadım onlar şarkı dinledi ben dinleyemedim...

Al gitsin kızakla fazla oynama ve elinden geldiğince kpru

Alternatif olarak oneplus 6

İyi bir kılıf ve ekran film i ile korursun
6t gelirse alırım ama şimdilik yok op 6 ya bende çok baktım ama mi mix iyi şimdilik

Saolun herkese iyi akşamlar sanırım haftaya da alıp kullanmaya başlarım
Muhtemelen 1/1.50 ay sonra sdn forum için konu açıp mi mix 3 artılarını eksilerini yazarım iyi forumlar!

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Abi şu fani dünyada çok bekledim onlar oyun oynadı ben oynayamadım onlar şarkı dinledi ben dinleyemedim...

6t gelirse alırım ama şimdilik yok op 6 ya bende çok baktım ama mi mix iyi şimdilik

Muhtemelen 1/1.50 ay sonra sdn forum için konu açıp mi mix 3 artılarını eksilerini yazarım iyi forumlar!
Şimdiden hayırlı olsun

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Muhtemelen 1/1.50 ay sonra sdn forum için konu açıp mi mix 3 artılarını eksilerini yazarım
Şimdi sen bir Çin malıyla hava mı atıcan yeğenim?
abi öyle değilde ben performans istiyorum birde tasarım..

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139

Sırf telefonundan dolayı senle dalga geçmeleri çok acınaklı ve çocuksu bir davranış.

Havalı telefon istemeni anlıyorum ama bu telefon senin için riskli olabilir.

Telefon bildiğim kadar mıknatıslarla çalışıyor yani hafif düşüşlerde mekanizmanın bozulacağını sanmıyorum ama yeterince yükseklikten düşerse ekranı falan kırılır,hatta o mekanizma bozulabilir de...

Birde en büyük sorunu suya ve toza hiç dayanıklı olmaması. Boşluk olduğu için telefon suya girdiği an işi biter. Yeterince toz da girerse telefonda sorunlar çıkabilir.

Normalde bu telefonu çok seven birisiyimdir ama sakarsan bunu hiç ama hiç önermem.

Onun yerine başka snapdragon 845 kullanan cihazlara bakmanı öneririm. Mesela meizu 16th yada oneplus 6 gibi...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dostum biz senin için diyoruz s9+ ilede en kral oyunu oynarsın. Şekil vs yönlerdende gayet en iyisi s9+ ağırlığı yeter.
Seninle dalga geçen insanlar kötü niyetli insanlar bu sefer çinli makina aldı diyecekler o zaman ne yapacaksın.
Kaldı ki ufak bir performans farkı dışında s9+'ın mi mix 3'e göre artıları var emin olun az biraz duygularınla değil mantığınla düşünmeye bak senin kendin için en iyisi samsung telefonu almak başkalarının ne düşündüğü ve dediğini takmamaya çalışın.

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Sırf telefonundan dolayı senle dalga geçmeleri çok acınaklı ve çocuksu bir davranış.

Havalı telefon istemeni anlıyorum ama bu telefon senin için riskli olabilir.

Telefon bildiğim kadar mıknatıslarla çalışıyor yani hafif düşüşlerde mekanizmanın bozulacağını sanmıyorum ama yeterince yükseklikten düşerse ekranı falan kırılır,hatta o mekanizma bozulabilir de...

Birde en büyük sorunu suya ve toza hiç dayanıklı olmaması. Boşluk olduğu için telefon suya girdiği an işi biter. Yeterince toz da girerse telefonda sorunlar çıkabilir.

Normalde bu telefonu çok seven birisiyimdir ama sakarsan bunu hiç ama hiç önermem.

Onun yerine başka snapdragon 845 kullanan cihazlara bakmanı öneririm. Mesela meizu 16th yada oneplus 6 gibi...
Çok çocuksu...
Ama bu gün alıyorum kısmetse artık koruyup kollayacağım başka çare yok ve çin malı olması pek bir şey ifade etmez çünkü samsung güney kore malı değilmi?
Ekran dışında en iyi mi mix o yüzden muhtemel mix i alacağım ilgin için minnettarım.

Dostum biz senin için diyoruz s9+ ilede en kral oyunu oynarsın. Şekil vs yönlerdende gayet en iyisi s9+ ağırlığı yeter.
Seninle dalga geçen insanlar kötü niyetli insanlar bu sefer çinli makina aldı diyecekler o zaman ne yapacaksın.
Kaldı ki ufak bir performans farkı dışında s9+'ın mi mix 3'e göre artıları var emin olun az biraz duygularınla değil mantığınla düşünmeye bak senin kendin için en iyisi samsung telefonu almak başkalarının ne düşündüğü ve dediğini takmamaya çalışın.
Muhtemelen mix alacağım
Bu aptal yaşıtllarımın cihazlarından iyi olucak asla çinli diyemezler inan kapasiteleri sadece tüttürüp serserilik yapmaya...

Son düzenleme: