Mi 9T'mi Mi 9T Pro'mu ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EmreGndmr

Asistan
Soru yukarıdaki gibi.Acaba Mi 9T'nin fiyatı teknomarketlerde ne zamana düşer(taksitli alacağım :D )

OzkanK.

Üyecik
Almışken Pro olan modelini alıp daha ileriye dönük kullanabilirsin. Mi 9T pro daha yeni çıktı ve fiyatı 3999 TL flan şuan. Bence biraz bekle bu telefonun fiyatı düşer 3499 TL gibi fiyatları görür 64 GB olan versiyonu. Mi 9T TR garantili 2850 TL gibi fiyatları gördü çünki. İthalatçı garantili ürünlerde geldikçe fiyatlar aşağı inecektir.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Pro uygun olursa pro

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Oyun oynayan biri değilsen çok fark etmez hatta 9T batarya yönünde daha iyi ama ben çok oyun oynarım dersen Pro tabi ki. Bu arada 3000 TL üstüne 9T alınmaz o yüzden alacaksan fiyatının düşmesini bekle.

Webhead

Profesör
Almışken Pro olan modelini alıp daha ileriye dönük kullanabilirsin. Mi 9T pro daha yeni çıktı ve fiyatı 3999 TL flan şuan. Bence biraz bekle bu telefonun fiyatı düşer 3499 TL gibi fiyatları görür 64 GB olan versiyonu. Mi 9T TR garantili 2850 TL gibi fiyatları gördü çünki. İthalatçı garantili ürünlerde geldikçe fiyatlar aşağı inecektir.
ama o ithalatçı garantili fiyatı xiaomi tr garantili fiyatı 3200 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynayan biri değilsen çok fark etmez hatta 9T batarya yönünde daha iyi ama ben çok oyun oynarım dersen Pro tabi ki. Bu arada 3000 TL üstüne 9T alınmaz o yüzden alacaksan fiyatının düşmesini bekle.
fiyatının düşmesini bekleyenlerden biri de benim sayın modum sizce fiyatı 2500'leri görür mü ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soru yukarıdaki gibi.Acaba Mi 9T'nin fiyatı teknomarketlerde ne zamana düşer(taksitli alacağım :D )
arada sadece işlemci farkı var benim gibi oyun oynayan biri değilsen Mİ9T zaten bütün ihtiyaclarını karşılayacaktır ama eğer oyun manyağı biriysen sd855'e ihtiyacın olacaktır bütçeni biraz daha arttırıp pro modelini de alabilirsin

EmreGndmr

Asistan
Peki 64 GB yeterli midir? Oyun manyağı değilim ancak ufak tefek oyun oynarım.Bu teknomarketlere ne zaman gelir ve fiyatı ne kadar olur acaba ?

stat counter