Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Peki bu oneplus'ta imei değişiminde normal rom kullanamama varmı? Sonuçta düzgün kullanılamayacaksa huawei ve samsung yazılımda daha başarılı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran süresi bende öğrenemedim.
Yok hocam OP cihazlarda IMEI değişiminde herhangi bir sıkıntı çıkmıyor.

Leand

Profesör
Yok hocam OP cihazlarda IMEI değişiminde herhangi bir sıkıntı çıkmıyor.
Ama yine riskli hocam içine ne yazılım atıyorlar eline geçene kadar işin kurdu değilim ama ben içi açılmış yazılımı kurcalanmış telefona güvenemiyorum hadi donanımsal mevzu olsa o giderilir ama yazılım sıkıntı. :) Orda tertemiz a50 duruyor işlemci 10nm, kamerası güzel çekiyor, gpu benim oynadığım clash tarzı oyunlara yetiyor, 4000mah batarya, yaygın servis, s amoled ekran yeter bana teşekkür ederim yinede ama one ui filanda hoşuma gidiyor bir ihtimal bir sonraki nesil cihazı alırım. Op topuna girmem adamların türkiyede kuruş yatırımı yok kalsın.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Ama yine riskli hocam içine ne yazılım atıyorlar eline geçene kadar işin kurdu değilim ama ben içi açılmış yazılımı kurcalanmış telefona güvenemiyorum hadi donanımsal mevzu olsa o giderilir ama yazılım sıkıntı. :) Orda tertemiz a50 duruyor işlemci 10nm, kamerası güzel çekiyor, gpu benim oynadığım clash tarzı oyunlara yetiyor, 4000mah batarya, yaygın servis, s amoled ekran yeter bana teşekkür ederim yinede ama one ui filanda hoşuma gidiyor bir ihtimal bir sonraki nesil cihazı alırım. Op topuna girmem adamların türkiyede kuruş yatırımı yok kalsın.
Ofisin getirttiği teknomehmet üzerinden almayı düşünüyorum sonuçta ofise getiriyor bu telefonları oradan sıkıntı olacağını sanmam.

HYÇ

Doçent
Pil kullanımında ekran süresini daha önce atmamıştım. Sürekli wifi açıktı, aod kapalıydı. Kullanım sosyal medya, müzik, video.

Ekli dosyalar

xdangerx

Asistan
Merhaba arkadaşlar, ben de bu cihazdan yeni aldım ve şöyle bir sorun fark ettim: örneğin mesajlaşma, WhatsApp gibi uygulamalardan bir mesaj geldiğinde uygulama içine girip o mesajı okumadan çıktığımız takdirde ana ekrandaki uygulama ikonundan okunmayan mesaj sayısı da gidiyor. Yani hiç mesaj gelmemiş gibi görünüyor. Bu sorun nasıl çözülür bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

stat counter