Mi 9T Düşündüren Fiyat

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İbrahimm.ka

Üyecik
Arkadaşlar mi 9t almayı düşünüyorum. İstanbul bilişimde 128 gb depolamaya sahip olan cihaz 2581 TL ye satılıyor. Diğer sitelere göre oldukça uygun bir fiyat olması beni düşündürüyor ama mantıklı bir sebebi var mıdır bilen varsa yazabilir mi? İstanbul Bilişime güvenmeli miyim?

Leͥgeͣnͫd

Asistan
Arkadaşlar mi 9t almayı düşünüyorum. İstanbul bilişimde 128 gb depolamaya sahip olan cihaz 2581 TL ye satılıyor. Diğer sitelere göre oldukça uygun bir fiyat olması beni düşündürüyor ama mantıklı bir sebebi var mıdır bilen varsa yazabilir mi? İstanbul Bilişime güvenmeli miyim?

Delta garanti olabilir

Logithx

☪ Türkiye ☪
İthalatçı garantilidir birde garantisini yazsalar daha güzel olacak ne kadar saçma en önemli şeyi yazmamışlar..

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
Çantacıdan alıp kutulanmışta olabilir

İbrahimm.ka

Üyecik
İthalatçı garantilidir birde garantisini yazsalar daha güzel olacak ne kadar saçma en önemli şeyi yazmamışlar..
garantisi hakkında bilgiyi yorumlarda belirtmişler ama ben hala fiyatını bu kadar uygun olmasına takılıyorum. Görsel ve açıklamada cihaz mi 9t olup redmi k20 olarak gönderme ihtimalini düşünür oldum.

Ekli dosyalar

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
garantisi hakkında bilgiyi yorumlarda belirtmişler ama ben hala fiyatını bu kadar uygun olmasına takılıyorum. Görsel ve açıklamada cihaz mi 9t olup redmi k20 olarak gönderme ihtimalini düşünür oldum.
Stokta yok pndan düşmüştür belki

rise

Linux, Windows,...
Yönetici
Moderatör
Almayı düşünüyorsan, kutuyu açmadan IMEI üzerinden hem garanti konusunu hem IMEI sorgulama kaydını kontrol edebilirsin. Olumsuz bir durumla karşılaşırsan iade edebilirsin. Kutuyu kesinlikle açmamak önemli..

stat counter