Mi 9SE mi A70 mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Profesör
A70 derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alternatif olarak mi9t öneririm o dahada iyidir bu cihazlardan onun dışında bu ikisi arasından A70

Rdmsy

Üyecik
Boyut olarak arada uçurum var. A70 tablet gibi cihaz neredeyse. Eğer boyut sıkıntı değilse kesinlikle a70. Ekran,batarya her türlü ezer. Mi 9se ile değil de mı 9t ile kıyaslarsak o zaman kararsizim işte.

turker285

Üyecik
Boyut olarak arada uçurum var. A70 tablet gibi cihaz neredeyse. Eğer boyut sıkıntı değilse kesinlikle a70. Ekran,batarya her türlü ezer. Mi 9se ile değil de mı 9t ile kıyaslarsak o zaman kararsizim işte.
Boyut sıkıntı değil düşüncen için teşekkürler

HYÇ

Doçent
Başka bir cihaz önermeyin demişsiniz fakat Mi 9T modeline bakmanızı tavsiye ederim, kendim de kullanıyorum gayet güzel cihaz. Mi 9 SE'nin bataryası üzebilir. Oyun oynuyorsanız pek tavsiye etmem. Ayrıca garantisiz yurt dışı kayıtlı şekliyle alacaksanız Mi 9 SE modelinin band 20 problemi var. Şebeke sıkıntısı yaşarsınız kısacası, uzak durun derim. Mi 9 SE'nin kamerada A70'i ezeceğini de belirteyim. İki cihaz arasından A70, farklı cihazlara yönelirim derseniz Mi 9T tavsiye ederim.

Kararsız23

Doçent
Aralarında A70

Ayrıca Mi9T güzel cihaz, incelemenizi tavsiye ederim

G7 önerecektim fakat fiyatı uçmuş. En ucuz 3600 tl şu an. Ondan da bir tane kalmış sadece.

Ucuz kurtulmuşum ben 😏

stat counter