Mi 8 vs S9 vs İphone 7

Bu konuyu okuyanlar

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizce hangisini almalıyım ? İşlemci iyi olmalı üçü de iyi çok film izlerim ekranı iyi olmalı ama iphone da çok kötü değil ama diğerleri özellikle samsung daha iyi galiba birde uzun ömürlü olmalı yorumlarınızı bekliyorum.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
iPhone 7 hiç düşünme özellikle de film izlerim demişsin iPhone hiç doğru tercih olmaz 750x1334 çözünürlükte ekranı var Mi8 ve S9 arasından da S9 öneririm.

jokerist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Uzun ömürlülük yönünden iPhone 7 derim.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,159
Sizce hangisini almalıyım ? İşlemci iyi olmalı üçü de iyi çok film izlerim ekranı iyi olmalı ama iphone da çok kötü değil ama diğerleri özellikle samsung daha iyi galiba birde uzun ömürlü olmalı yorumlarınızı bekliyorum.

Samsung Galaxy S9 almanızı tavsiye ederim, ( Çift Hoparlör Stereo ve 3.5 mm ayrıca Dolby Atmos var 2160p (Ultra HD) 4K 60 Fps çekim yapabiliyor ve değiştirilebilir diyafram özelliği de mevcut F 1.5 max. F 2.4 olarak değiştirilebiliyor.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
3200e hb den mi8 128 gb al keyfine bak bence

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uzun ömürlülük yönünden iPhone 7 derim.
Diğer iki cihazda X'in işlemcisi A11 ayarında işlemci taşıyor birisinde 6 öbüründe 4GB ram var birisi de kalkmış iPhone 7 daha uzun ömürlü olur diyor.
Fanboyluğun böylesi de var işte

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
s9 güzel görünüyor fakat fanboy olarak dediğini bilmem ama bende iphone se var ondan geçeceğim ios sorun yaratmıyor cidden ama değişiklik istediğim için geçiyorum birde iphone da bazı kısıtlamalar olduğunu düşünüyorum. :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,159
s9 güzel görünüyor fakat fanboy olarak dediğini bilmem ama bende iphone se var ondan geçeceğim ios sorun yaratmıyor cidden ama değişiklik istediğim için geçiyorum birde iphone da bazı kısıtlamalar olduğunu düşünüyorum. :)

İphone da bazı kısıtlamalar olduğunu düşünüyorum, demişsiniz evet Apple denildiğinde ilk akla gelen kısıtlama zaten çok basit resmi pc ye aktarmak işkence cihazların bir birini görebilmesi için her iki cihazı tekrardan başlatmak gerekebiliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İphone da bazı kısıtlamalar olduğunu düşünüyorum, demişsiniz evet Apple denildiğinde ilk akla gelen kısıtlama zaten çok basit resmi pc ye aktarmak işkence cihazların bir birini görebilmesi için her iki cihazı tekrardan başlatmak gerekebiliyor.

Ve 1 yıl İphone 8 Plus 256 GB kullandım :)

Son düzenleme:

Fatihek

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Samsung galaxy s9 u öneririm

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
7’yi es geç.

S9 daha iyi ekrana sahipken mi 8 daha iyi işlemciye sahip.

Hangisine daha fazla önem veriyorsan ona göre seç. Oyun oynarsan mi8’e yönel

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mi8 al 2900 civarı alırsan s9'a vericeğin fark cebinde kalır bu farkı ilerde servis için bile verebilirsin cebinde kalsın ayrıca s9 kamera yönünden önde ama geriye kalan her yönden mi8 önde başta batarya ve kamerasıda çok başarılı kötü değil.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Mi 8 öneririm. S9 plus deseydeniz o zaman iş değişirdi. S9 ile mi8 arasındaki fiyat farkına değmez mi8 alın paranızda cebinizde kalır.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
iPhone 7'ye hiç bulaşmamanızı öneririm.
İki cihaz arasında seçim yapmak gerekirse aradaki fiyat farkına değmeyeceği için Mi 8 daha mantıklı bir seçim olacaktır.

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
İphone ve samsung çöp. Kesinlikle Xiaomi mi8 diyorum ben. Alın keyfinize bakın. İçiniz rahat olsun.