Mi 8 mi Huwaei p20 lite mi ya da basaka onerisi olan var mı

Bu konuyu okuyanlar

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ARkadaşlar öncelikle merhaba. KAfam herkes gibi çok karışık. Bütçem 2000 lira ilk karısıklık şu ithalatçıgarantili ürünlerde sıkıntı olduğu zaman servis beni süründürecek ama fiyatları gerçekten çok uygun. Bu yüzden mi8 bana sıcak geliyor. Ama diğer yandan huwaei p20 lite turkiye garantili ve aynı fiyat neredeyse. Sizin düşünceleriniz nedir hb den alırsamsorun yaşarmıyım. Bir diğer husus redmi 5 özelliklerine baktığımda hemen hemen bu aletlere yakın gibi geldi. Bu konuda sizin düşünceleriniz nedir.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
2000 e gerek yok sonuçta 1500 e alacağın telefonda orta segment bi telefon olacak redmi 5 plus al geç

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
mi 8 ile aralarındaki performans farkı ne olur? Yahut 500 fazlasına mi8 almak mı mantıklı

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ne zaman alacaksınız yakında redmi note7 çıkacak ayrıca mi8 lite öneririm 2000 altı ve honorplay biraz daha çıkabilirsen alabilirsin o da çok iyi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelikleriniz nedir sizin?

Son düzenleme:

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Param cebimde kalsın diyorsan bende redmi 5 plus öneririm. İkisinden de aşağı kalmaz performans olarak ,fiyatıda makul .

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
2000 TL'ye en donanımlı olarak LG G6 var

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu aralar almayı planlıyorum dediginiz telefon ne zaman cıkar ne kadar seviyede olur o belli degil sanırım. Öncelik olarak acıkcası telefonda oyun oynayan biri degilim 2 yıla bir telefon degistridgimi farkettim aslında bu soyeldigim telefonlar fazlasıyla isimi goruyor. Ama belirli bir zaman sonra performans kaybı cok canımı sıkıyor bu sebeple biraz daha iyi olsun istiyorum. Aslında redmi 5 makul rakamlarda bunun yanında a2 de oyle. Öncelikle markalar hakkındaki benim dusuncem su sekilde xiamio nedense agır basmakta fakat garantilisi cok pahalı oldugu icin ithalata yonelmek zorundayım bu da endisleerimi arttırmakta bu sebeple karara varamadım eger bu endiselerim olmazsa kararım mi8 . huwaei ise hem garantili hem de uygun rakamlara cıkıyor o sebeple mantıklı tarafım huwaei den yana. Bütçe olarak ta uygun telefonlar var ama huwaide p20 lite bütceme yakın ve özellikleri iyi bir telefon. Aslında gerçekten bazı konularda cok kararsız kaldıgımı farkediyorum. Bu konuda uzman birisi ile yarım saatlik sohbet beni neticeye ulastırır diye dusunyorum. Tabi bu forumda degerli fikirleri ile yardımcı olan arkadaşların da etkisi buyuk olacaktır.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
P20 lite 2 sene çıkarır çıkarmaz sen honorplay al performans olarak 3 yıl arkana bakmazsın p20 lite'dan her yönden üstün kamera dahil.
P20 lite işlemcisi ve özellikleri mia2 lite ile yarışır ve mia2 lite fiyatı 1100 civarı başlıyor böyle düşün olayı ve sadece kamera yazılım kalitesi biraz daha iyi olduğundan kamerada biraz daha başarılı gözükür. Ama honorplay öyle değil şu an fiyat performans cihazı honorplay hatta batarya'yı dikkatli kullanırsan 4 yıl filan bile değişme ihtiyacı duymazsın alternatifi fiyat aralığında yok hatta şunu söyleyeyim sana mate 20lite'dan iyi cihaz honorplay.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son durum şu şekilde : analmadığım bir sekilde mi8 e sıcagım:) fakatfiyat konusunda sıkıntılı. konyada bir telefoncuda sıfır kutu ici kvk garantili 2200 tl ye buldum. simdi honorplayda siz ve sbircok kisi de onerince ona da ısındım. karşıma şoyle bir secenek cıkıyor. redmi note 6 1600 tl 600 lira daha uygun
Şimdi 2200 tl ye honor play mı mi 8 mi ya da Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB Cep 1600 tl ye hangisi alınır.
honor secersemde acaba huwaei nin p20 lite mi diyecegim ama siz 2 sene cıkarır diyorsunuz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honorplay o saydığın üç cihazdanda iyi bir cihaz sadece kamera olarak mi8 lite bir tık iyi ama honorplay kamerasıda çok başarılı sadece arka kamera gece çekimi biraz üzer ortalama diyelim ama diğer yönlerden amiral cihaz honorplay. P20 lite ve redmi note6pro tavsiye etmem şahsen.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefoncuları gezdiğimde hicbirinden mantıklı bir cevap alamıyorum. Hatta arkadaşım olan telefoncuya sordugumda ben bilmem bana en cok ne sorulursa onu getirriim honoru hc soran yok o yuzden bilmedigim bir makine dedi.