Mi 6 aldım. Kasa Açıklığı var.

Bu konuyu okuyanlar

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okla gösterdiğim taraf dışarı biraz daha çıkıntılı , diğer yerler tamamen yapışık. ileride sorun çıkarır mı? Çoğu kişi iade et diyor. Kasa açıklığı var , kasayı değiştirip göndermiş olabilirler diyorlar. Sim kart taktığım için iade olmuyormuş. İncehesapdan aldım. Delta garantili. Hafiften toz girmiş içine. Cihazı alalı 1 gün oldu. Düşürmedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
IMG_20180307_103628.jpg

IMG_20180307_101503.jpg

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İade etmelisin

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edicem. başka alıcam. Onda da başka sorunlar çıkmazsa iyi olucak. Ne güzel jdi panel di. Hiç böyle bir sorunla karşılaşacığımı düşünmezdim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öyle bir dünya yok. Cihazın videosunu çek anlatarak imesiini göster videoda sonra fotoğraflarını çek cihazın son halini kayda al ki cihazın sağlam olduğuna delilin olsun ondan sonra iade et sim kart taktın diye iade almana gibi bir durum söz konusu değil gerekirse THH'ye giderim de Sıka sıka iade alacaklar.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
THH'ye başvurun iadenizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kargoyla yolladım. Yarın sonuç belli olucak ? Değişim yapabilirler mi ? 1615TL 'ye almıştım indirim ve kampanlar ile. Gittigidiyor/incehesap'dan almıştım.. Bu fiyata bir daha düşmez galiba. 6GB ramli modeli.
28660434_10211035043219646_5539160275061149042_n.jpg

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verdikleri cevaplara bakın.Ürünü geç kargola. Geri iade etmek için bu kadar beklet. Tahminen bir daha incehesap'dan ürün almam. Bütün güvenimi bitirdiler. Deltaya vermişler telefonu
28958475_10211051790758324_1065347645427417088_o.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
THH'ye gidiyorum diye mesaj at sorgusuz sualsiz iade hakkını kullandırtmiyorlar diye şikayet et ve şikayet vara yaz.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Mi alırsan sorunlu olur demediler mi? bak koşulsuz iade hakkını kullan başka marka al...

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
öncelikle geçmiş olsun geri iadesini iste değiştirsinler
birde sorum olacaktı ön kamerada ayna etkisi var mı varsa kapatabiliyor muyuz

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Demek ki bi hafta sim takmadan kullancaz sorun var mı diye test edicez :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
THH'ye gidiyorum diye mesaj at sorgusuz sualsiz iade hakkını kullandırtmiyorlar diye şikayet et ve şikayet vara yaz.
Aynen hocam. Size katılıyorum. Şikayet edeceğini söyleyerek işlemin hızlanmasının sağlanacağını düşünüyorum.

Örneğin ben de Xiaomi Redmi Note 4 almıştım. Üçüncü gün bu cihazda sorun yaşadım. Telefon satıcısıyla iletişime geçtim.
Onlar da bana telefonu göndermemi söylediler. Daha sonra birkaç kez diyaloga geçtik. Cayma hakkımı kullanmak istedim. Baktım olmuyor sikayetvar.com'a şikayet ettim. Daha sonra 10 dakika içerisinde beni aradılar ve telefonun parasını cihazı satın aldığım siteye ödediklerini söylediler.

İnşallah sizin sorununuz da çözülür. Eğer olmazsa Tüketici Hakem Heyetine şikayet edebilirsiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Demek ki bi hafta sim takmadan kullancaz sorun var mı diye test edicez :)
Hiçbir yerde öyle bir kural olduğunu görmedim ben. :)
Xiaomi Redmi Note 4'e sim kartı takmıştım. Telefon sorun çıkardığı için gönderdim ve para iadesi aldım.

Son düzenleme:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hiçbir yerde öyle bir kural olduğunu görmedim ben. :)
Xiaomi Redmi Note 4'e sim kartı takmıştım. Telefon sorun çıkardığı için gönderdim ve para iadesi aldım.
Öyle diyip yokuşa sürüyorlar ya o nedenle diyorum, ağızlarına laf vermemek lazım. Sim takılan cihazı alamıyoruz dediklerinde sim takmadım diye yapıştırmak lazım cevabı.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
15 gün koşulsuz iade hakkı elektronik cihazlar ve mobil cihazlarda geçerli mi? Ben değil diye biliyordum.
Ayrıca cihaza sim kart taktığın anda bu kayda geçiyor diye biliyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
15 gün koşulsuz iade hakkı elektronik cihazlar ve mobil cihazlarda geçerli mi? Ben değil diye biliyordum.
Telefonlarda geçerli. Ben Xiaomi Redmi Note 4'ü cayma hakkımı kullanarak iade edip paramı geri almıştım.

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle geçmiş olsun geri iadesini iste değiştirsinler
birde sorum olacaktı ön kamerada ayna etkisi var mı varsa kapatabiliyor muyuz
Kapatabiliyoruz.

Mi alırsan sorunlu olur demediler mi? bak koşulsuz iade hakkını kullan başka marka al...
Kasa açıklığı çoğu telefonda oluyor xioami ye özel değil ki, şans işi. Canavar gibi cihaz bana göre.

Ürün satıcının eline perşembe günü geçti.Pazartesi gününü bekliyorum. Para hesabıma yatmazsa şikayet edicem. Gittigidiyor bana böyle bir mesaj atmıştı.
Ekli dosyayı görüntüle 36525

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
İnternetten alınan çok nadir bir kısım dışında ( bu kısıma sim kart takılan telefonlar dahil değil ) herşeyi 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Dranzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürün satıcının eline perşembe günü geçti.Pazartesi gününü bekliyorum. Para hesabıma yatmazsa şikayet edicem. Gittigidiyor bana böyle bir mesaj atmıştı.
Screenshot (2).jpg

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
GG-cepport'tan Mi Note 3 almıştım ben de iki göz gezdirdim sim takmadım kutuyu falan da hiç bozmadım içime sinmedi geri gönderdim, gönderirken sıfırlayıp dil seçme ekranında kapattım öyle gönderdim. İadede sorun olmadı. Hafif kasası açık diye iade ettim ben de.

Bence bu kasa açıklıkları telefonun arka kapağı sökülüyor ve CE damgası lazerlenip tekrar kapatılıyor diye oluyor, telefonun orjinalliğini bozuyorlar. Çinden getirtip global rom yükleyip imei çakıp satan adamdan alırım daha iyi hep böyleyse bu telefonlar. Hiç değilse içini söküp kapatmıyorlar.

Hamza1703

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okla gösterdiğim taraf dışarı biraz daha çıkıntılı , diğer yerler tamamen yapışık. ileride sorun çıkarır mı? Çoğu kişi iade et diyor. Kasa açıklığı var , kasayı değiştirip göndermiş olabilirler diyorlar. Sim kart taktığım için iade olmuyormuş. İncehesapdan aldım. Delta garantili. Hafiften toz girmiş içine. Cihazı alalı 1 gün oldu. Düşürmedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 36362
Ekli dosyayı görüntüle 36363

Kardeş hallettinmi bendede aynı sorun var alali
Ekli dosyayı görüntüle 36362
Ekli dosyayı görüntüle 36363
Kardeş hallettinmi bende de aynı sorun var alalı daha 1 hafta oldu

Son düzenleme: