Mi 3 Band Hakkinda Izlenimlerim

Bu konuyu okuyanlar

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Selam arkadaslar,

Aliexpress den Mi Band 3 siparisi vermistim ve 10 günlük bir sürede geldi. 10 ekim den itibaren kullaniyorum. Ilk aldigimda sarjini fulledim ve bugün %5 sarj kaldi diye uyari verdi. Pek bluetooth ile kullanmadim. Sadece sabahlari uyku düzenine bakmak icin aciyordum bir de arada bir yürüyüs yaparken.

Fiyatina göre cok memnun kaldigim bir ürün ve akilli saat almadigima sevindim cünkü o kadar para vermeye degmez ve hele hele sarji 1-2 gün giden saatlerdense 1 aydan fazla sarj götüren bu band gayet hos. Cihazda ayrica bildirimler var, sanirim tüm uygulamalarinin bildirimlerini görebiliyorum. Tabi bunun icin bluetooth ile bagli olmasi gerek. Telefonun sarjini bitirmemek icin bluetooth u acmiyorum, yoksa bluetooth ile kullanirdim.

Acikcasi bu ürünü aldigima cok memnun oldum. 28 dolar civari ödemistim, bir tane yedek kordon ve 2 tane cam koruyucusuyla geldi. Koruyuculari kullanmadim. Yedek Kordon ise (ismine kordon mu diyorlar bilmiyorum) orjinali kadar kaliteli görünmemesine ragmen gayet güzel.

Izlenimlerim bu kadar, umarim birilerine faydali olabilir. Ben baya arastirmistim ve saat ile band arasinda kalmistim. Simdiki secimimden memnunum. Cünkü bir cok kisinin saatleri aldiktan bir süre sonra sattiklarini duyuyordum.. Böyle pisman olmak hic iyi olmasa gerek.

Aldigim yer burasi Xiaomi Mi Band 3 Global

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Almayı düşünüyorum efsane cuma indirimlerinde bakalım

Selam arkadaslar,

Aliexpress den Mi Band 3 siparisi vermistim ve 10 günlük bir sürede geldi. 10 ekim den itibaren kullaniyorum. Ilk aldigimda sarjini fulledim ve bugün %5 sarj kaldi diye uyari verdi. Pek bluetooth ile kullanmadim. Sadece sabahlari uyku düzenine bakmak icin aciyordum bir de arada bir yürüyüs yaparken.

Fiyatina göre cok memnun kaldigim bir ürün ve akilli saat almadigima sevindim cünkü o kadar para vermeye degmez ve hele hele sarji 1-2 gün giden saatlerdense 1 aydan fazla sarj götüren bu band gayet hos. Cihazda ayrica bildirimler var, sanirim tüm uygulamalarinin bildirimlerini görebiliyorum. Tabi bunun icin bluetooth ile bagli olmasi gerek. Telefonun sarjini bitirmemek icin bluetooth u acmiyorum, yoksa bluetooth ile kullanirdim.

Acikcasi bu ürünü aldigima cok memnun oldum. 28 dolar civari ödemistim, bir tane yedek kordon ve 2 tane cam koruyucusuyla geldi. Koruyuculari kullanmadim. Yedek Kordon ise (ismine kordon mu diyorlar bilmiyorum) orjinali kadar kaliteli görünmemesine ragmen gayet güzel.

Izlenimlerim bu kadar, umarim birilerine faydali olabilir. Ben baya arastirmistim ve saat ile band arasinda kalmistim. Simdiki secimimden memnunum. Cünkü bir cok kisinin saatleri aldiktan bir süre sonra sattiklarini duyuyordum.. Böyle pisman olmak hic iyi olmasa gerek.

Aldigim yer burasi Xiaomi Mi Band 3 Global

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Sarjı 19-20 gün gidiyor günlük kullanımlar için spor yaparken antreman modunu açıyorum kaloriyi ve kalp atışını canlı olarak izliyorum çok işe yarıyor. yedek kordonlar konusunda orjinali kadar yumuşak plastik değiller biraz daha sertler ama fena değiller. bu arada 190 a almıştım hepsiburadadan.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Yaklaşık 13 gün önce aldım ben de, tek dezavantajı olarak adımları yanlış sayıyor ve bluethootla kullanınca şarjı hızlı bitiyor. Haricinde memnunum çok şükür

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
ben Xiaomi Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat ile arasında kalıyorum sizce hangisi alınmalı

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bütçeniz varsa bip 380tl

Ypk bütçe az derseniz band 3
Katılıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya eğer adım saysın, nabız ölçsün, mesaj gelince bildirim gelsin hava durumuna bakayım ve saat olarak kullanayım derseniz mi band 3. Hem yeni güncellemeler de geliyor geçenlerde türkçe dil desteği geldi şuan full türkçe diyebilirim. Mesajlarda da ç ö gibi karakterler eskiden ? Gibi bişeyle gözüküyodu düzeltildi. Eğer pek bluethoot kullanmıcam derseniz şarjı baya uzun da gidiyo.
Yani ben öneririm kesinlikle mi band 3 ü ama bütçeniz varsa amazitfip bip.

Son düzenleme:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Fotoğraf atabilecek olan var mı? Mesaj içeriklerini ve arayanı gösteriyor mu? Özellikle WhatsApp mesajlarını merak ediyorum.
Band 2'den 3'e geçmeyi düşünüyorum ama değer mi emin değilim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Fotoğraf atabilecek olan var mı? Mesaj içeriklerini ve arayanı gösteriyor mu? Özellikle WhatsApp mesajlarını merak ediyorum.
Youtuba bakın bir orda olabilir

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
hocam eve gidince atarım da özelden yazar mısın hatırlatma amaçlı şuan yanımda değil

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri
9854996807730.jpg

anlatmaya gerek yok...
o konuşuyor...

---- Mesajlar birleştirildi ----

ilk versiyonu bitmiş piyasa da yok galiba...

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Güneş altında ekran görünmüyor diyorlar doğru mu
Ya hocam pek güneşe çıkamadım saatle burda hava soğuk ama parlaklığı gayet iyi bence. Güneş yerine fazla ışıklı bir ortamda denesem aynı sonucu alır mıyım ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ya hocam pek güneşe çıkamadım saatle burda hava soğuk ama parlaklığı gayet iyi bence. Güneş yerine fazla ışıklı bir ortamda denesem aynı sonucu alır mıyım ?
Yüksek lümen üreten işıkta denerseniz olur

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
4 çıktı alan kullanan varmı?

kendi mi band'imi halama verdim. Belki 4. versiyonu alirim ya da fitband, garmin gibi markalara yönebilirim.. mi band cok basit geliyor bi süre sonra.. fossil'in akilli saatleri var 200 dolar civarinda.. Tabi akilli saatler ayri bi konu..