Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
235113.jpg

MHP'li Atila Kaya, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna Meral Akşener veya Muharrem İnce kalması durumunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısındaki adayı destekleyeceğini söyledi.

Kaya, FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına katıldı. Kaya'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye muhalif tavırlarıyla dikkat çeken İstanbul milletvekili Atila Kaya, 24 Haziran seçimleri 2.tura kalırsa kimi destekleyeceğini açıkladı.

FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına katılan Kaya, "MHP'nin ülkücü zihniyetten uzaklaşmasını kabul edemeyiz" diyerek, "Birinci turda üç hilale mührü vuracağız ancak Erdoğan'a oy vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaya'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Bizi kendi adayımızı olmadığı seçime bizi mecbur bıraktılar. Tek adam rejimini temsil eden şahıs belli Erdoğan. Özgür basını, parlementer sistemi, kuvvetler ayrılığını savunan adaya oyumuzu vereceğiz.

İkinci turda sayın Akşener kalırsa ona oy veririz. Sayın İnce kalırsa ona veririz. MHP'nin ülkücü zihniyetten uzaklaşmasını kabul etmiyoruz.

Birinci turda üç hilale mührü vuracağız ancak Erdoğan'a oy vermeyeceğiz.

Kaynak Yeniçağ

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu beklenen bir şeydi aslında. Mhpli ve ülkücü kardeşlerimiz bir kez daha ikiye bölünmüş durumda Allah yardımcıları olsun..

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
O yüzden iktidarın oyu düşmüştü. :) zaten yorumumda bir kez daha bölündü dedim :) ne yazık ki tam kac kez dusunce ayriligina dustuklerini hatirlayamiyorum artik

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Adam kendi adına konuşuyor.

Başlığı parti adına konuşmuş gibi atıyorsunuz.

Yorumlar da sanki parti adına konuşmuş gibi yapılıyor.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626

Habercilik stratejisi diye bir şey var okuru kendine çekecek başlıklar tercih etmek zorundasın.

Reaksiyon puanı
16,109
adam kendi adına konuşmuyor etrafında 3 kişi onlar da 3'er kişi böyle böyle çoğalır.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882

Gerçek bir Milliyetçi,

Milliyetçiliği ayaklar altına alan birine oy verir mi sizce ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Türkeş mezarından çıksa ilk tokatlayacağı kişi herhalde Bahçeli olurdu.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
MHP lideri Erdoğan'a destek vereceğini söyleyebilir ancak zaten ülkücülerin bölündüğü ve çoğunun Erdoğan'a destek vermeyeceği biliniyordu. Beyefendi bu durumdan bahsetmiş. Referandum seçiminde bu kendini açığa çıkardı zaten.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
MHP lideri Erdoğan'a destek vereceğini söyleyebilir ancak zaten ülkücülerin bölündüğü ve çoğunun Erdoğan'a destek vermeyeceği biliniyordu. Beyefendi bu durumdan bahsetmiş. Referandum seçiminde bu kendini açığa çıkardı zaten.
Aynen öyle.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Inanalim mi? Malum, sizin bir soylediginiz oteki gune cikmiyor. 1 yil once hayvan, kafir laflari ettiginiz akp ile kanka oldunuz. Hala o Bahceli denen adama destek verip ayni parti catisi altinda durdugunuza gore soyledikleri hepinizi baglar.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Koskoca MHP ne hale geldi yazık Pkk yanlısı hdp den bile daha az oy oranı var bu beni çok üzüyor.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Chp nin yaptığı gibi hdp yimi desteklesinler istersiniz acaba.

Her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına alan iktidara mı versin?? Erdoğan kendi ağzından söyledi bunu ben söylemedim. Elbette gidip de hdp ye vermeyecek vatan partisine versin, saadete versin seçenek mi yok?

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Gençler Erdoğan'dan başkası yalan..

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bugün bir video gördüm. MHP'li vekil hatta bu saatten sonra benim için sözde vekil ''Beni Atatürkçü olmakla suçluyorlar, böyle bir şey olamaz'' diyor bir konuşmasında. MHP'nin ne hale geldiğinin, duruşunun nerelere kaydığının kanıtı.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Gençler Erdoğan'dan başkası yalan..

Yazdıklarının altına doldursan keşke Ak partinin oyu seçmen eğitim ve yaş durumu arttıkça düşmektedir bunu kendileri de ifade ediyor gençler pekala inceye, meral hanıma ve bilge adam temel beye verebilir.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Herkesin aklı var fikri var. Sana mı düştü Akp seçmeninin eğitim seviyesi

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Yazdıklarının altına doldursan keşke Ak partinin oyu seçmen eğitim ve yaş durumu arttıkça düşmektedir bunu kendileri de ifade ediyor gençler pekala inceye, meral hanıma ve bilge adam temel beye verebilir.
Ben her zaman şunu söyledim;
Yaşlı kesim bu dünyadan ceketini alıp çıktığında bunlar zaten düşecek. Gençlerin %68 i referandumda hayır demiş mesela.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...