Mh752 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

kalimero0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu model hakkında yorumlarınızı istiyorum arkadaşlar. Nispeten eski laptop kullanıyorum, o yüzden mh751 yerine mh752 düşünüyorum.

Önceliklerim,

1-) Ses kalitesi.(Hem oyunda hem müziklerde beni tatmin etmeli,özellikle bass müzik seviyorum)
2-) Rahatlık
3-)Malzeme kalitesi

Bunlar dışındaki özellikleri çok da hayati önem arz etmiyor ancak, vasat olmazlarsa iyi olur tabii. Sürekli bu kulaklık öneriliyor,ama tasarımına bir türlü alışamadım.Hard core bir oyuncu değilim, arkadaşlarımla beraber kendi çapımızda oynarız. Benim gibi birisi için bu kulaklık nasıldır? En son Arctis 5 ve cloud alpha ve bu kulaklık arasında kaldım. Kulaklığın artıları eksileri nelerdir? Benim için hangisini önerirsiniz

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Logitech g433 alın artık o kadar düşünmeyin böyle şeyleri.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Ben Razer Kraken Tournament Edition veya XPG EMIX H30 öneririm.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Benim özelden konuştuğum biri bu kaç hafdadan beri cloud 2, cloud Alpha+ AMP ses kartı, razer Kraken arasında geziyordu şimdide cooler mastera takmış kafayî bu gidişle ya böyle ? yada böyle ? olucak.

kalimero0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim özelden konuştuğum biri bu kaç hafdadan beri cloud 2, cloud Alpha+ AMP ses kartı, razer Kraken arasında geziyordu şimdide cooler mastera takmış kafayî bu gidişle ya böyle ? yada böyle ? olucak.
vallaha haklısınız araştırdıkça farklı modeller çıkıyor karşıma ay başı kraken te alıp geçiyorum artık yeter ?

Bass seven adamım pişman olmam diye düşünüyorum size de güveniyorum

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
vallaha haklısınız araştırdıkça farklı modeller çıkıyor karşıma ay başı kraken te alıp geçiyorum artık yeter ?

Bass seven adamım pişman olmam diye düşünüyorum size de güveniyorum
Bass vurduğunda kafanızda titriyecek ?

Müzikte Bass ayarını fulleyin oyunda kısın bu sayede hem tiz hem bass seslerini gerektiği yerde alırsınız.