Mezuna Kaldım Ne Yapmam Gerekiyor?

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanB.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben sayısal öğrencisi olarak geçen sene 190k sıralama yaptım ve istediğim sıralama 70-80k idi bu senede mezunum bana tavsiye de bulunabilir misiniz bu sene garanti gidersin dediğiniz yöntem var mı şimdiden teşekkürler.

smodi79

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben de mezuna kalanlardanım sıralamamı falan hic sorma ? ama inat ettim Allah'ım izin verirse guzel şeyler planlıyorum tavsiye degil de kendi yaptığım seyi soyliyim sabah 5'de kalkıyorum bi kahve yapıyorum açıyorum internetten istedigim dersin videosunu dinleyip not alıyorum testimi cozuyorum. Maddi sebeplerden dolayı kurs dershane falan gidemiyorum evde bi seyler yapmaya calisiyorum. Bakalım insallah sınavdan sonra burada birbirimizi tebrik edip başarımızı kutluyor oluruz. Başarılar diliyorum yolumuz açık olsun.

BatuhanB.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ben de mezuna kalanlardanım sıralamamı falan hic sorma ? ama inat ettim Allah'ım izin verirse guzel şeyler planlıyorum tavsiye degil de kendi yaptığım seyi soyliyim sabah 5'de kalkıyorum bi kahve yapıyorum açıyorum internetten istedigim dersin videosunu dinleyip not alıyorum testimi cozuyorum. Maddi sebeplerden dolayı kurs dershane falan gidemiyorum evde bi seyler yapmaya calisiyorum. Bakalım insallah sınavdan sonra burada birbirimizi tebrik edip başarımızı kutluyor oluruz. Başarılar diliyorum yolumuz açık olsun.
İnşallah hedeflerimize ulaşırız dostum?

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yardımı bizden bekleme bolca soru çöz :D

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben sayısal öğrencisi olarak geçen sene 190k sıralama yaptım ve istediğim sıralama 70-80k idi bu senede mezunum bana tavsiye de bulunabilir misiniz bu sene garanti gidersin dediğiniz yöntem var mı şimdiden teşekkürler.
Istedigin bolumse deli gibi caliscan.Kendine ders programi yap duzenli uyku duzenli yemek tamam?

---- Mesajlar birleştirildi ----

?olsun be allahin taktiri

Son düzenleme:

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Bende son ama kalma bence calis insan gibi 3 ay in var ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
İnsan gibi değilde hayvan gibi çalışmak gerekiyor oda bende yok. ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Matematik ne gezer ticarette :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

2 + 2 = 5

Son düzenleme:

osenturk26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam öncelikle kendine güvenmen gerekli. Kendine güvenmeden hiçbir şeyi başaramazsın. Kendine güvenirsen yapabileceğine inanırsan en iyisini yapabilirsin.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Sayısalcıyım yani resmen yargı dağıttım ??
Süpersin dostum gerçekten helal olsun yaptıysan zoru başarmışsın gerçekten ama... :) ben de sayılsalcıydım mezuna kalmıştım ancak yine biraz patladım ama geçen seneye göre iyidi bakalım sonuç ne gösterecek :( hangi bölüm istiyorsun :)

BatuhanB.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Süpersin dostum gerçekten helal olsun yaptıysan zoru başarmışsın gerçekten ama... :) ben de sayılsalcıydım mezuna kalmıştım ancak yine biraz patladım ama geçen seneye göre iyidi bakalım sonuç ne gösterecek :( hangi bölüm istiyorsun :)
Dostum inşallah istediğin yeri kazanırsın evet sınav biraz zordu. Ben bilgisayar-yazılım mühendisliği düşünüyorum.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Dostum inşallah istediğin yeri kazanırsın evet sınav biraz zordu. Ben bilgisayar-yazılım mühendisliği düşünüyorum.
Teşekkür ederim dostum umarım hepimizin isteği olur... :) Ne zaman sınav konuşulsa aklıma hep Instagram’da Gri Koç’la dalga geçilen gönderiler geliyor aklıma.. ?