Metin2 Pvp HS-Log Hatası

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=451465]temizoyuncu[/MENTION]

Metin2 dosyasina girip root.eix ve root.epk'yi silin. Silmeden önce yedegini alirsaniz daha iyi olur. Oyun güncellendikten sonra bu dosyalar yenilecektir.

temizoyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi metin2/pack root.eix ve root.epk'yi sildim sonra oyuna girmek icin otopacther e bastım ve guncelleme yapmadan direk oyuna girdi aynı şekil 2 dk sonra tekrar aynı hatayı verip attı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

• locale_de.epk
  • locale_de.eix
  • locale_de.addr

Bu üc dosyayi tanidiginiz biri varsa temin edip Metin2\pack Metin2client.bin dosyasina atin. Okuyup anladigim kadariyla güncellemeden dolayi kaynaklanan bir sorunmus.

temizoyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben suan pvp oynuyorum ama Tr de var trdeki bu dosyaları pvpnin icine kopyalasam olurmu peki ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hile algilandi yazisini yeni gördüm. Bunun icin farkli launcher deneyin demisler. Oyunu oynamadigim icin detayli bilgilere sahip degilim.

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Pvp oynuyorsan pvp sürümünde bir hata vardır çünkü dosyalar değişiyor bi daha yükleyip deneyin

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Launcher'i nereden temin edebileceginiz hakkinda hicbir fikrim yok. Imkaniniz varsa oyunu silip bastan kurabilirsiniz. Sorunu bu sekilde cözenlerde var.

swod9494

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende konuyu bugün yaşadım çözümü çok basit arkadaşlar dış etmenler usb vs trojen bulaşıyor ve
dazyshield dediğimiz program tehdit olarak görüyor ve kapatıyor her neyse çözüm şu arkadaşlar kuvvetli bi anti vürüs programı ile tarama yaptırın benim kullandığım kaspersky trojeni bulup silecek ve çözüme ulaşacaksınız. iyi forumlar

Son mesajlar