Metal Gear Solid 4

Bu konuyu okuyanlar

Justice_For_All

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumda bu konuyu bulamadım... mümkünse Metal gear solid 4 le ilgili burada konuşalım arkadaşlar...
benim oyun 1 2 güne elimde..

Justice_For_All

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun bugün elime geçti gerçekten bir hideo kojima şaheseri olmuş gene... bütün karakterler var neredeyse mgs serisinden oyun ciddiyetini korumasına rağmen hideo esprileri eksik değil oyundan beyler....
Son olarak bir spoiler daha vereyim oyunun sadece bir kısmı orta doğuda geçiyor ;)

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
MGS, bu dünyada herhalde kıymeti en az bilinen sanat eseri. Tamam milyonlar oynuyor ama, çok azı gerçekten hikayeye hakim ve tam tadına varabiliyor. Solid Snake'in hüznü, her karakterin kötü olmak için çok sağlam bir sebebinin olması, Raiden bile bir ayrıdır yahu.

MGS4'ü bir türlü edinemedim. Bakalım firmalardan bir kıyak bekliyoruz :D

Justice_For_All

Asistan
Reaksiyon puanı
0
umarım edinirsin ya her oyunseverin oynaması gerek özellikle benim gibi mgs fanlarının kaçmaz yani :D

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
MGS, bu dünyada herhalde kıymeti en az bilinen sanat eseri. Tamam milyonlar oynuyor ama, çok azı gerçekten hikayeye hakim ve tam tadına varabiliyor. Solid Snake'in hüznü, her karakterin kötü olmak için çok sağlam bir sebebinin olması, Raiden bile bir ayrıdır yahu.

MGS4'ü bir türlü edinemedim. Bakalım firmalardan bir kıyak bekliyoruz :D
Katılmamak elde değil.

Artık bizim içinde birşeyler yaparsınız artık biryarışma felan bizde oynayalım bu eseri :D

Spoiler vermek isterseniz -----Spoiler----- şeklinde bir uyarı koyunda oynayacak arkadaşların tadı kaçmasın !