Metagmae adlı virüsü nasıl kaldırırım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TR/Enes\TR

Üyecik
Arkadaşlar Pc mi açınca metagmae adlı bir sayfa karşıma geliyor chrome üzerinden açılıyor bu her pc yi açışımda oluyor lütfen açıklayarak anlatabilirmisiniz
Şimdiden çok teşekkürler

FlexsNutella

Doçent
Tarayıcıya Bulaşan virüsleri temizleme diye aratıp bulabilirsiniz ve virüsün adı metagame mi acaba?

FlexsNutella

Doçent
NtlCleaner // No free antiware cleaners & abcd the fghj antiddson removeds virüsz toilet
Buda benim tavsiyem

egee358

Asistan
bu videodadakileri uygulayarak sorununu çözebilirsin
Bende de aynı sorun var ama yabancı bir şey yok bende sadece windows gezgini ve windows defender açık bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Pc mi açınca metagmae adlı bir sayfa karşıma geliyor chrome üzerinden açılıyor bu her pc yi açışımda oluyor lütfen açıklayarak anlatabilirmisiniz
Şimdiden çok teşekkürler
Kardeş denedin mi sen arkadaşların fikirlerini işe yarıyor mu

BU programı denedim işe yaramadı sadece siteye ulaşılamadı dedi tek farkı bu oldu ama yine aynı siteyi açtı

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Bende de aynı sorun var ama yabancı bir şey yok bende sadece windows gezgini ve windows defender açık bende

Kardeş denedin mi sen arkadaşların fikirlerini işe yarıyor mu

BU programı denedim işe yaramadı sadece siteye ulaşılamadı dedi tek farkı bu oldu ama yine aynı siteyi açtı
O zaman format atmanı öneririm

KeremTr

Üyecik
Bu virüs Technopat forumunda çok konuşuldu ve çözüldü diye hatırlıyorum aratırsanız çözümünü mutlaka bulursunuz :)

AsparagusFG

Üyecik
Başlat / Regedit / Ctrl+F / Arama yerine "dipladoks" yazın ve aratın ardından her şeyi silin aynısı bende vardı oldu.

Formata Programa Gerek YOK

stat counter