Messenger'daki yabancılar

Bu konuyu okuyanlar

metaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Online sohbet panosunda daha önce hiç fb arkadaşım olmamış ve uzun süre önce tel. rehberimden de sildiğim kişileri görüyorum. 2'siyle whatsapp sohbetim olmuştu ama biriyle o da olmadı. Ortak arkadaşımız da yok, messenger kişileri senkronize et seçeneğim uzun zamandır kapalı. Bu arada telefonum değişti, bütün mesajlar vs temizlendi yani o kişilere ait telefonumda hiçbir şey yok. Sohbette görünce ne oluyoruz dedim.
Bu kişileri neden görüyorum? Ben mi onların rehberine kayıtlıyım? Aramalarda bi cevap bulamadım, yardımcı olan olursa sevinirm.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Alakası bile yok Facebook'un rastgele önerisi bu yapabilecek bir şey yok

call your mama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
çok can sıkıcı bir durum ama hepimizde aynı sorun var ben bir daha görmek istmediklerimi engelliyorum.yoksa hep var lar.

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Messenger ve Facebook u kullanmama sebeplerimden biri.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Messenger ve Facebook u kullanmama sebeplerimden biri.
+1;

Bir diğer sebep daha vereyim size, silmek ve kaldırmak istediğiniz hiçbirşey silinmiyor. Resimler, yazışmalar, konumlar vs hepsi sunucularında saklanıyor.

Reaksiyon puanı
16,118
sanki zorla facebook kullandırıyorlar facebookun yoksa işten atıyorlar sanki...

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
sanki zorla facebook kullandırıyorlar facebookun yoksa işten atıyorlar sanki...
İşten atmıyorlar ancak zorla kullandırıyorlar.

Silmeye kalktığında iş, arkadaş ve akraba çevrenden yediğin baskıyı göreceksin. Bazen olacak iki muhabbetin birinde senin facebook hesabını geri açman için laf sokacak, ısrar edecekler. Bu da bir zorlama.

Kewanee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar meeseger d benimle ilgisi olmayan kişileri görüyorum. Ve silemiyorum. Kişiyi kaldır dediğimde (#5900) hatası veriyor. Ve silemiyorum. İçe aktarılmayan kişiyi silmeye çalışıyorsun diyor. Facebooktan engellemek için bu kişiyi bulmaya çalışıyorum. Ama görüntülenemedi olarak görünüyor. Bu kişileri messager da nasıl silebilirim? Bilgisi olan var mı?