Messenger Air Live 2: İki Gün İçinde Yayınlanacak!

Bu konuyu okuyanlar

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Messenger Air Live'ı duymuşsunuzdur. Duymamış da olabilirsiniz. Çok önemli değil. Çünkü 2 numaralı sürümü diğerinden tamamıyla farklı. Bu yüzden hakkında birşeyler biliyorsanız da unutun :) Karşınızda Messenger Air Live 2

msgairmainql1.gif

MSN Messenger'a bir eklenti olarak gömülen program ile bir çok yeni özellik geliyor. Bunlardan bazıları şunlar:

* Seçmiş olduğunuz avatarlardan (Görüntü resimleri) slide gösterileri oluşturabilir yine seçmiş olduğunuz 5 adet avatarı hızlıca kullanmak için kısayol olarak atayabilirsiniz.
* Messerger'daki durumunuza uygun avatar tayin edebilirsiniz. örneğin Meşgulseniz, buna uygun bir avatar oluşturabilirsiniz. Böylece siz meşgulgen daha önceden belirlediğiniz avatar MSN Messenger penceresinde belirecektir.
* Diğer kişilerin sizin Messenger hesabınıza müdahale etmesini engellemek için, görüntü resiminizi ya da durum bilginizi koruma altına alabilirsiniz.

msgairstatusaj0.gif

msgairdpxe9.gif

msgaircontactsqg3.gif

Yazan: Caner ERDOĞAN
Bilgi: http://www.msgair.net/

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Haber için teşekkürler byfelidae

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Malum bunun haberini ben yapmıştım zamanında. Beta sürümünü sizler için test edip yayınlamıştım. geçen hafta içinde de mail geldi tam sürüm çıkacak diye, çıkar çıkmaz sdn'de olacak.

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burak Barbak dedi ki:
Malum bunun haberini ben yapmıştım zamanında. Beta sürümünü sizler için test edip yayınlamıştım. geçen hafta içinde de mail geldi tam sürüm çıkacak diye, çıkar çıkmaz sdn'de olacak.
Ben de blog'umda program ile gili yazı yazmayı düşünüyorum. Ya da yazmayıyım Burak'tan çalayım. Tabi izin verirse :)

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
beklioz hadi çıksıda kullanalım

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tam olarak ne işe yarıyor bu program??? Kursam faydasını görürmüyüm :) :)