Mesaj gitmiyor başarısız diyor :(

Bu konuyu okuyanlar

kaansadoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung Galaxy S plus var. Mesaj gönderiyorum mesela uzun bir mesaj yazacağım yazıp gönderiyorum fakat bazen başarısız diyor
önceden böyle olmazdı nedeni ne olabilir acaba yazdığım mesajları tekrar gondermekten bıktım
Arkadaşlar ios çözümü ayarlar/genel/tarih ve saat/otomatik olarak ayarla bukadar basit ben çok uğraşmıştım sizede yardımcı olmak istedim

Son düzenleyen moderatör:

solmaz1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Android KitKat üzerinde " Geç gelen/giden ve tekrar eden mesaj "problemim mevcuttu.
Weather and Clock Widget adındaki bir hava durumu uygulaması benim mesaj trafiğimi ve tüm notification yapısını sakatlıyormuş. Ben, hard reset sonrasında uygulamaları tek tek yeniden kurarken, sıra bu uygulamaya geldiğinde sistemin çakılmaya başlaması ile fark edip; problemimi çözdüm. Widget'lara ve kurulu uygulamalara dikkat etmek gerekiyor.

secrepx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Android KitKat üzerinde " Geç gelen/giden ve tekrar eden mesaj "problemim mevcuttu.
Weather and Clock Widget adındaki bir hava durumu uygulaması benim mesaj trafiğimi ve tüm notification yapısını sakatlıyormuş. Ben, hard reset sonrasında uygulamaları tek tek yeniden kurarken, sıra bu uygulamaya geldiğinde sistemin çakılmaya başlaması ile fark edip; problemimi çözdüm. Widget'lara ve kurulu uygulamalara dikkat etmek gerekiyor.

Dostum çok saol sırf sana cevap yazmak için üye oldum. bende de aynı problem baş göstermişti denemediğim kalmadı en son senin tavsiyen işe yaradı düzeldi sorun..