Mesaj gitmiyor başarısız diyor :(

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar: benim telefon general mobile s3 bende daha once mesaj gönderimde hiç sorun yaşanmıyordu enaz hafızasında 500 - 600 mesaj oluyordu, son zamanlarda gün geçtikçe mesaj attıkça gönderilmedi diyordu bende hafızayı biraz boşaltım tekrar yolluyordum gidiyordu ama gün geçtikçe hafızada hiç mesaj bırakmadığım halde mesaj gönderemiyorum yine.. bu telefonda virus olabilirmi...?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefondan ben 1 aydır mesaj gönderemiyorum hata gösteriyo napmalıyım?? :(

sleeper

Asistan
S Plus a 2.3.6 geldi yükledim ama sorun değişmedi.Bu yüzden satacağım telefonu.:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yardımcı olabilirmsn avea sms paketim var fakat sms gitmiyor kalan smsimi ögrenmek istedgimde ise bireysel faturasız hatlar içindir diyor hattımda faturasız kaç gecedir böyle oluyor lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum galaxy mini ve dün akşamdan bu sabaha kadar mesaj göndermeyi deniyorum gönderemiyorum mesajda başarısız gönderilemedi diyor sebibi ney olabilir acaba arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
go sms pro 'yu indirin ücretsiz istediğiniz şekilde yollarsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu kadar uğraşmak yerine müşteri hizmetlerini arasanız sorun çözülür belki avea lı arkadaşlar sorun telde değil avea da bazen böyle sıkıntılar oluyo mesaj hakkın tl n olmasına rağmen gönderilemedi hatası alabiliyoruz bu benim avealı çok arkadaşımın ortak şikayeti müşteri hizmetlerini aradığımdada bi sorun gözükmüyor şebekeler yoğun diip geçiştiriyolar kahrolsun avea :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia 23 i msj gonderiyorum ama gitmiyor yardmci ola bi????/
lirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sorun avea'da. turkcell'den aveaya yeni geçtim. Turkcell'de hiç böyle sorun yaşamamıştım, toplu mesajları gönderiyordum. Şimdi avea'dan göndermeye çalışıyorum 50 mesaj gönderiyorum 2 tanesi gidiyor. Tekrar tekrar deniyorum 50 adet iletilmedi mesajı geliyor. Sırf 5000 mesaj için aveaya geçmiştim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lanet olsun ya bir ton para verdik sms bile atmıyo en iyisi Nokia bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tesekkurler arkadaslar ##004# yapip yese basin aktarma iptal edil di diyo duzeliyo mesaja devam :))))) çok çok saolun arkadslar :)))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:Arkadaşlar normalde mesaj olrak ben hiçbir telefona geldiğini görmedim.. Sizde telefonumu arayarak yapin 10 saniye sonra ariyorlar

AsK_GRiBi

Üyecik
Merhaba arkadaşlar aranızda avea kullanan varsa şu işlemi yapabilir;##002#yesardından #330 *0000#yes tuşlaması yapablir ve sonrasında kapa ac yapabilir buda olmuyorsa msj merkez noyu kontrol edilebilir(avea için:+905598008000 msj merkez ismi:Avea SMSC eger bunlar dogru ise ve hatta bir problem yok ise kesinlikle göndermesi gerekir.saygılar diliyorum.kolay gelsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşım sorun bütün gsm operatorlerde olabiliryor msj merkez numaranda hata yok ise ##002# yes #330*0000# yes tuşlaması yap veya msj merkez boyu kontrol etmende fayda var +905598008000 avea msj merkez no .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar cok arasıtrdım ben bu konuyu ve sms paketın olsada telefonunda en az bakın EN AZ 41 krş olması gerekıyooooo deneyın görun :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokıa c6 kullanıyorum denemedıgım yol kalmadı gonderılmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj gitmiyo gönderiyorum ama ileti gönderilme yazıyo kimseye mesaj felan atamıyorum lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 var bende ne yollarsam yollayım hala yollamıyor bazen yolluyor kapatıp açıyorum yine olmuyor rasgele yolluyorum bi çok kez ama hala olmuyor ayarlarına baktım engelleme olayına falan hiç dokunulmamış

stat counter