Mesafeler ciddi tanışmalara engel midir?

Bu konuyu okuyanlar

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
merhaba arkadaşlar.ben internet üzerinden yaklaşık 1 ay önce bir kadınla tanıştım.kendisinden hoşlandım.Ben Trabzonda yaşıyorum,kendisi istanbulda.bir araya gelip görüşmek istiyoruz.beni yanına davet ediyor.fakat aramızda bayağa bir mesafe var.ve benim uçak fobim var.otobüs ilede yaklaşık 17 saat sürüyor.yakın zamanda uzun süre otobüs yolculuğu yaptıdığımdan bayağa yorulmuş durumdayım.kendisinin benim gibi uçak fobisi olmadığından masraflarını benim karşılayabileceğimi söylerek kendısını bulunduğum şehire davet ettim.fakat ilk buluşma bayan olarak kendisinin gelmesının uygun olmayacağını ,ileride bunu yüzüne vurabileceğimi söylemekte.daha sonra iki şehir arasındaki bir şehirde buluşmamız konusunda teklifinde bulundum.yani otobüsle gideceğimden mesafe bana daha yakın oluyor.bunu da uzaka me kabul etmedi.bana karşı aceleci davranıyor,başka gelen teklıflerı değerlendırebileceği gibi laflar ediyor.sizce ben bu durumda ne yapmalıyım.önerileriniz nedir ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Saçma öyle ilişki mi olur

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Fake gibi kadın ama hayırlısı :p
Sadece yazıştıysanız fake olma ihtimali var.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Mesafelerin önemi yok arada sevgi varsa. ama karşınızdaki kişi için ciddi bir durum söz konusu olsaydı başka teklifleri en başta değerlendirmeye almak gibi bir düşüncesi olmazdı.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
İstanbul Trabzon uzak mesafe mi oluyor şimdi ? Amerika'da olsa derdim o mesafeden aşk olmaz diye. Senin hatun sandığın kişi veya kişiler seninle dalga geçiyorlar. Seni Taksim meydanına veya Ortaköy sahil yoluna dikip, izleyip eğlenecekler. Sen belki bir de köy çocuğusundur. Bilmezsin bunları 11-12 yaşlarında çoluk çocuk bile çıkabilirler.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Saçma öyle ilişki mi olur
neden olmasın ?sonuçta ınternetde tanışmaya vesıledır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fake gibi kadın ama hayırlısı :p
Sadece yazıştıysanız fake olma ihtimali var.
yok ya o kadar da değil.kamerada konuştuk.video falanda değil :D

Mesafelerin önemi yok arada sevgi varsa. ama karşınızdaki kişi için ciddi bir durum söz konusu olsaydı başka teklifleri en başta değerlendirmeye almak gibi bir düşüncesi olmazdı.
pardon tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım?

pardon tam olarak ne demek istediğinizi anlayama
İstanbul Trabzon uzak mesafe mi oluyor şimdi ? Amerika'da olsa derdim o mesafeden aşk olmaz diye. Senin hatun sandığın kişi veya kişiler seninle dalga geçiyorlar. Seni Taksim meydanına veya Ortaköy sahil yoluna dikip, izleyip eğlenecekler. Sen belki bir de köy çocuğusundur. Bilmezsin bunları 11-12 yaşlarında çoluk çocuk bile çıkabilirler.
öyle birşey yapacağını sanmıyorum.zaten kamerada konuştuk

bu konuyu açarken kendisine söylemedim.sonra bahsettim.benim ismimi niye oralara veriyorsun diyerek kızdı.zaten isim falanda vermedim.hem bir tek senın adında dünya da senmisin dedim.bazen ben ne dersem yanlış anlıyor.sanırım gelmedim diye bunu bahane ederek amacı kavga çıkarmaktı
daha beni arama dedi telefonda engelledi.bende tamam dedim :) sildim numarayı.trip yapıyor :D geçenlerde öyle yapmıştı.sonra dayanamayıp yine aramıştı :)benimde bir huyum var.karşımdakı bayan elveda derse bende güle güle diyorum :) galiba yanlış yapıyorum

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
En doğrusunu yaptın. O şekilde dolandırılan çok kişi var bu ülkede. Ara sıra haber izle. Yakında "zor durma düştüm" diyip borç isterse şaşırma.

Zeus Antonius

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Aman tuzağa düşme!

Yakında senden para istemeye de başlar:)...

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
En doğrusunu yaptın. O şekilde dolandırılan çok kişi var bu ülkede. Ara sıra haber izle. Yakında "zor durma düştüm" diyip borç isterse şaşırma.
en doğrusunu yaptın diyorsunda ben genelde hep böyle yapıyorum :) çevrede gördüğüm erkekler bakıyorum hep elde etmek istediği kadınların yapışıyor, bazen yalvarıyor bile. ben bunu yapamıyorum.bende de biraz kibir var galiba.
insanlar pek güvenmediğimden kolay kolay borç veren birisi değilim. birinden borçta almıyorum. en fazla gider bankadan kredi çekerim.
zaten bana para gönder geleyim deseydi o zaman amacını anlardım. uçak biletini alayım kendin gel diyorum. bunu söylerken bile yine tereddüt yaşıyorum. ya kızar, gelmez vazgeçer falan o zaman da aldığım uçak bileti yanabilir diye düşünüyorum. yani kolay kolay yaş tahtaya basmam.

Aman tuzağa düşme!

Yakında senden para istemeye de başlar:)...

daha önce de benzer olay başıma gelmişti. karşı tarafa inanmadığımdan yanına pek gitmek istememiştim. sonra kadının kendisi babasından para alıp gelmem için bana yollamıştı :D trabzondan izmire otobüsle gitmiştim. yaklaşık 24 saat falan sürmüştü. ama ozamanlar otobüste hep uyuduğumdan - vakit çabuk geçerdi. yalnız gittiğimde kızın bahanesi benimle buluşacağı gün ağabeyisinin peşini bırakmaması olmuştu. hergün çarşıyada çıkamıyordu. sonuç olarak buluşamamıştık. sonra ben oradan bodruma falan gitmiştim. birkaç gün sonrada buluşamadan ayrılmıştık.

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Sen de yakınlarda ara. İnternet'ten tanışınca böyle oluyor gördüğün gibi. Trabzon'da kız mı kalmamış. İzmirin kızıyla sen zaten zor anlaşırsın. Trabzon kafasıyla izmir alışkanlıkları çatışır.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Sen de yakınlarda ara. İnternet'ten tanışınca böyle oluyor gördüğün gibi. Trabzon'da kız mı kalmamış. İzmirin kızıyla sen zaten zor anlaşırsın. Trabzon kafasıyla izmir alışkanlıkları çatışır.
kendiside burıalıydı.oraya yerleşmişler
nasip kısmet işleri belli olmuyor

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Aynen, sıkma canını.