Meryem 8. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?, 7. Bölümde Neler Oldu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
3,284
Beğeniler
166
Puanları
63
Konum
Elazığ
#1
Meryem dün akşam 7. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Meryem ve Oktay arasındaki ilişki iyice kötüleşirken; Meryem'in babasının hastaneden atılması her şeyi alt üst etti. Savaş gerçeklere bir adım daha yaklaşıyor.Meryem 7. bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Meryem yine heyecan dolu sahnelere yer verdi. Savaş, gerçekleri öğrenmek için Meryem, Derin ve Oktay'ı bir araya getirdi. Fakat planı hiç beklemediği şekilde sonuçlandı. Meryem 8. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaş, kazanın detaylarını öğrenmek için yeni yollar aramaya başlar!

Oktay’ın, Meryem’e olan bütün kredisi bitmiştir o yüzden devreye başkalarını sokar. Meryem’e yakın durması için Beliz’i ikna eder. Derin’i ise korkutması için Meryem’e gönderir. Oktay ise zengin hayatının keyfini sürmektedir.

Savaş gerçeğe adım adım yaklaşmaktadır, kazayı Meryem’in yapmadığından emindir. Gerçeklerle Meryem’i yüzleştirmeye de kararlıdır. Güçlü de boş durmaz. Burcu’yu kaza gecesinin delil dosyasını tekrar açmaya ikna etmeye çalışmaktadır. Savaş’ın ise bambaşka bir planı vardır ama işler beklediği gibi gitmez.

MERYEM 7. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Meryem 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
 
stat counter