Merkezi sistem için Receiver tavsiye edin

Bu konuyu okuyanlar

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Selam arkadaşlar,

Yeni taşınacağım apartmanda merkezi çanak anten sistemi (türksat+hotbird) bağlı olacak. Sizden receiver tavsiye etmenizi istiyorum.

Arkadaşlar birde receiver hd ve hdmi çıkışlı olursa faydası olur mu?

Mesaj yazacak arkadaşlara teşekkürler :thumbup:

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hd olursa Hd (1080 i) yayınlarıda izlersin ki standart sd (576 i)yayınlara göre çok farkeder görüntü farkediyoda..

Hdmi çıkış diğer ara bağlantılara göre daha kaliteli bi görüntü ve daha canlı ses sunuyo..

Kendi kullandığım Hiremco turbo hd 2 yi tavsiye ederim... Fiyat/performans ürünü bana göre mediaplayer,cccam ve newcamd

server,modül kullanımı ve son v6 yazılımıyla youtube rss haber okuma hava durumu gibi özellikleri var linkten ayrıntılı olarak

bakabilirsiniz saygılar..

http://www.vatanbilgisayar.com/seoul-hiremco-seoul-turbo-hd-2-hiremco-turbo-hd-2--uydu-alicisi%C2%A0,-2-usb/productdetails.aspx?I_ID=56974

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Cevabın için teşekkür ediyorum. Bir arkadaş Next&nextstar tavsiye etti. Kampanyadan hd destekli bir tanesini 8 taksitle aldım. Ama deneme şansım olmadı.

tweezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nextin bir kaç modeki hariç çoğu cihazlarında görüntü konusunda sıkıntı oluyor. HDMI ve dijital audşo cıkşılı bir cihaz aldıysanız işinizi epey bir zaman görür. hayırlı olsun.