Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Hepinize merhaba arkadaşlar ben "Servous" bir açıklama yapıcam. Onun için yazıyorum.

"22 Ekim 2020" tarihinde birini özel mesaj yoluyla rahatsız etmekten dolayı uyarı aldım ve "7" gün süreyle forumdan uzaklaştırıldım. Ban yedikten sonra profilden, discorddan olsun halimi hatrımı soran çok oldu onlardan Allah razı olsun diyorum. Öncelikle ban yememe sebep olan konuşmayı gönderiyorum.

1603953613596.png
( Adminin bana gönderdiği özel mesaj )

1603953638047.png

( Ban yememe sebep olan mesaj )

Arkadaşlar arasında ki samimiyetlikten dolayı bu tarz konuşmalar olabiliyor. O arkadaş diyip bağrıma bastığım adam beni şikayet etmiş. Onun sonucunda da "7" gün banlandım. Arkadaşımı doğru seçememişim. Arkadaş kurbanı oldum. Arkadaşınızı seçerken dikkatli seçin. Benim buraya yazmamın başka bir sebebi daha var. Ben ban yedikten sonra profilimde ki bir kişi şahsıma hakaret edip, " Bu zaten herkese sallıyordu ban yemesi iyi oldu şimdi gelip discorddan felan sallar boş adam diye" tabirde bulunmuştu. Belki görenleriniz var mı bilmiyorum. Ancak milletimiz gene klasik yargısız infaz yaptı. Yanlış hatırlamıyorsam siteden 1 kişi, discorddan 10 15'e yakın kişi bana hakaret etti millet sanki benim ban yememi bekliyor gibi. Diceğim o ki yargısız infaz yapmak kolaydır. Birinin hakkında ön yargıyla yaklaşmakta kolaydır. Banlı üyenin profilinde hakaret etmek adamlığa sığmaz. Neyse fazla konuşmayım bu "7" günlük süreçte yanımda olan, olmayan herkese teşekkür eder yardımlarını borç bilirim.

1603953730316.png

( Bu mesajın üstünden 3 4 moderator geçmesine görmesine rağmen gerekeni yapmadılar moderator arkadaşlara çok darıldım. ) Bu mesaj atıldıktan 6,7 saat sonra gereken yapıldı. Bu aldığım "ilk" ve "son" ceza olucak. İyi forumlar.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879
Hepinize merhaba arkadaşlar ben "Servous" bir açıklama yapıcam. Onun için yazıyorum.

"22 Ekim 2020" tarihinde birini özel mesaj yoluyla rahatsız etmekten dolayı uyarı aldım ve "7" gün süreyle forumdan uzaklaştırıldım. Ban yedikten sonra profilden, discorddan olsun halimi hatrımı soran çok oldu onlardan Allah razı olsun diyorum. Öncelikle ban yememe sebep olan konuşmayı gönderiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 121807 ( Adminin bana gönderdiği özel mesaj )

Ekli dosyayı görüntüle 121808

Arkadaşlar arasında ki samimiyetlikten dolayı bu tarz konuşmalar olabiliyor. O arkadaş diyip bağrıma bastığım adam beni şikayet etmiş. Onun sonucunda da "7" gün banlandım. Arkadaşımı doğru seçememişim. Arkadaş kurbanı oldum. Arkadaşınızı seçerken dikkatli seçin. Benim buraya yazmamın başka bir sebebi daha var. Ben ban yedikten sonra profilimde ki bir kişi şahsıma hakaret edip, " Bu zaten herkese sallıyordu ban yemesi iyi oldu şimdi gelip discorddan felan sallar boş adam diye" tabirde bulunmuştu. Belki görenleriniz var mı bilmiyorum. Ancak milletimiz gene klasik yargısız infaz yaptı. Yanlış hatırlamıyorsam siteden 1 kişi, discorddan 10 15'e yakın kişi bana hakaret etti millet sanki benim ban yememi bekliyor gibi. Diceğim o ki yargısız infaz yapmak kolaydır. Birinin hakkında ön yargıyla yaklaşmakta kolaydır. Banlı üyenin profilinde hakaret etmek adamlığa sığmaz. Neyse fazla konuşmayım bu "7" günlük süreçte yanımda olan, olmayan herkese teşekkür eder yardımlarını borç bilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 121809

( Bu mesajın üstünden 3 4 moderator geçmesine görmesine rağmen gerekeni yapmadılar moderator arkadaşlara çok darıldım. ) Bu mesaj atıldıktan 6,7 saat sonra gereken yapıldı. Bu aldığım "ilk" ve "son" ceza olucak. İyi forumlar.
Bu profiline yazan kişiye cevap vermiştim ben ama gidip silmiş.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Anladığım kadarıyla, karşıdaki kişi seni rapor etmiş(özel mesajlar rapor edilmeden okuyamazlar), rapor sebebine "hakaret" yazmıştır, modaretör de karşındaki kişi özel yol ile rahatsız ettiğini düşünüp seni banlamış.
Evet öyle oldu. Bence özel mesaj raporlarına yöneticilerinin kendini ekletmesi gerek. Çünkü bir insan durduk yere karşısındaki adama sövmez. Ceza verileceksede iki tarafa verilmeli. ( Bu mesajı kastetmiyorum. Benimki sadece bir öneri )

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Önecelikle hoşgeldin..
Benim tavsiyem samimi olduğun insanlarda o şekilde konuşmaman çünkü o kelime hakarete giriyor bak gitmiş şikayet etmiş ne olursa olsun bu tarz kelimeler kullanma arkadaşlarını da seçerken iki kere düşün..

Ben o adama çok güveniyordum. Demek ki yanılmışım.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hoşbuldum beya. Ban 00.21'de kalkması gerekirken 02.00'a doğru kalktı. Gözünü sevdiğim xenforosu :(
Gmt ye gore ayarlandigindan o ? 3 saat fark oluyor sitede yazanla 2 degil ?

Hosgeldin olur oyle insanlar. Kedi tanidik geliyorda kim merak ettim yazsana ozelden o sahsi muhteremi. Ona gore uzak durayim ?

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308

Ekli dosyayı görüntüle 121807 ( Adminin bana gönderdiği özel mesaj )

Ekli dosyayı görüntüle 121808

Ekli dosyayı görüntüle 121809

Discord: MusTy+#2619