Merhabalar adsl olarak hiz konusundan hanki internet saglayucisini onerirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Sahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oncelikle herkeze merhaba arkadaslar ben elazigda yasiyorm ve yogun olarak intenet uzerinden ders calisiyorum fakat vodafone net kullanyorm internetim asiri yavas adsl alt yapim var 16 mps hiz aliyorm sizce internet hizi icin hanki oparetore gecmeliyim yada nasil hizi yukselte bilirim

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
başka oparatörlerden bilgim yok ancak turknet fiber olmazsa bunu inceleyin hattınızı kontrol edersiniz kota tahhüt yok vs yok ben küçük bir ilçedeyim evim dahil 5 komşumda geçti rahatız hattım ne hızdaysa 30-35 mbit hız alıyorum vdsl modemle tabiki bir fikir tabiki

Ahmet Sahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
başka oparatörlerden bilgim yok ancak turknet fiber olmazsa bunu inceleyin hattınızı kontrol edersiniz kota tahhüt yok vs yok ben küçük bir ilçedeyim evim dahil 5 komşumda geçti rahatız hattım ne hızdaysa 30-35 mbit hız alıyorum vdsl modemle tabiki bir fikir tabiki
Tesekkur ederim hocam turknet musteri hizmetlerini arayip bilgi alacam

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
ADSL ile zaten en fazla 16Mbs hız alabilirsin daha yükseltmek istiyorsan bulunduğun konumda VDSL veya Fiber altyapısı aboneliğine geçmelisin.

Ahmet Sahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ADSL ile zaten en fazla 16Mbs hız alabilirsin daha yükseltmek istiyorsan bulunduğun konumda VDSL veya Fiber altyapısı aboneliğine geçmelisin.
Mustafa bey bende cok arastirdim fakat bulundugum konumda sadece adsl hizmeti veriliyor ve vodafone bu konuda hic iyi degil internerim oldukca yavas .. tesekkur ederim

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
üstelik hepsi de türk telekom altyapısını kullanıyor.. yani türk telekom da vodafone netin verdiği hızdan yükseğini veremez.

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu konuda türk telekom hızlı internet için ekstra ücret istiyor örneğin 8 mbit için bir fiyat 16 mbit için bir fiyat daha yükseğine başka fiyat ayrıca 12/24 aylık taahüt ancak diğer oparatörlerde hattınız hangi hızı desteklerse o hızları alırsınız benim evimde tt bana en fazla 16/mbit verebiliriz onuda 24 ay tahüt söyledi ancak dediğim gibi turknet ile evimi ve sokağımdaki alt yapıyı sorgulattım 32 mbit hız gördüm bunu verebilirmisiniz dedim onlarda modeminiz bu hızı yani vdsl hızı olan 16 mbit üsyünü desteklediği sürece bu hızı alırsınız dedi bende vdsl modem aldım 2 yıldır tt veremediği hızı turknet 32 mbit bağlanıyorum