Merhaba

Bu konuyu okuyanlar

tekin6443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Değerli SDN ailesi bir iki haftadır forumu takip ediyorum ve üye olmaya karar verdim.
İsmim Ali Uşakta ikamet ediyorum sağlık kurumunda çalışıyorum.
Teknolojiyi seviyorum bazen ulaşamadan bile yenilikleri takip etmeyi severim iyi forumlar dilerim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hoş geldiniz. Umarım burada iyi vakit geçirirsiniz :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Öncelikle hoş geldin ve şunu da söyleyeyim çok doğru bir karar vermişsin. ;)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Forumumuza hoş geldin. En iyi kararı vermişsin;)

tekin6443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim seninle ne sıkıntım olacak sadece hatırlatma ;)
İlk defa bir foruma kayıt olmuyoruz. Benim kendimi tanıtma konuma mesaj yazarken önce h.geldin yazmalısın belli ki modülatörsün tapatalk tan göremiyorum öncelikle senin bunları bilmen lazım. :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
İlk defa bir foruma kayıt olmuyoruz. Benim kendimi tanıtma konuma mesaj yazarken önce h.geldin yazmalısın belli ki modülatörsün tapatalk tan göremiyorum öncelikle senin bunları bilmen lazım. :)
Sana kendimi kanıtlayacak değilim madem ilk kez kayıt olmadın birinin sana bunu hatırlatacağını tahmin etmelisin ve sen yenisin bilmezsin yıllarca bunu yeni üyelere keyifle yaptım sende benim için sıradan yeni bir üyesin yani seninle ne bir derdim var nede kendimi sana kabullendirme çabam o yüzden sana tapatalkta mutluluklar ;)

tekin6443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sana kendimi kanıtlayacak değilim madem ilk kez kayıt olmadın birinin sana bunu hatırlatacağını tahmin etmelisin ve sen yenisin bilmezsin yıllarca bunu yeni üyelere keyifle yaptım sende benim için sıradan yeni bir üyesin yani seninle ne bir derdim var nede kendimi sana kabullendirme çabam o yüzden sana tapatalkta mutluluklar ;)
Sen şunu anlayamadın sanki yanlış birşey yazmışım gibi direk kurallar bu ne önce bi hoşgeldin de :) sanada kuralları hatırlatırken mutluluklar diliyorum çok mutlu oluyorsun belli :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
ShiftDelete.Net Forum Ailesine Hoş geldiniz.

İlk öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz ki her kurumda ve kuruluşta kurallar mevcuttur. Bizimde kendimizce belirlediğimiz kurallarımız mevcut onun için ilk öncelikle Forum Kurallarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Forum içerisinde Konu Açma, Resim Ekleme vb. gibi sorularınız olur ise Forum Kullanım Kılavuzuna göz atmanızı rica ederiz.

Her türlü konu ile ilgili takıldığınız bir sorununuz var ise ilgili bölümlerde konu açmanızı rica eder, forumumuzda başarılar dileriz.

Saygılarımla.

tekin6443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ShiftDelete.Net Forum Ailesine Hoş geldiniz.

İlk öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz ki her kurumda ve kuruluşta kurallar mevcuttur. Bizimde kendimizce belirlediğimiz kurallarımız mevcut onun için ilk öncelikle Forum Kurallarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Forum içerisinde Konu Açma, Resim Ekleme vb. gibi sorularınız olur ise Forum Kullanım Kılavuzuna göz atmanızı rica ederiz.

Her türlü konu ile ilgili takıldığınız bir sorununuz var ise ilgili bölümlerde konu açmanızı rica eder, forumumuzda başarılar dileriz.

Saygılarımla.
Hoşbulduk teşekkür ediyorum