Merhaba SDN

Bu konuyu okuyanlar

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Merhaba hocalarım. SDN'ye yeni katılmış bulunmaktayım. Sitedeki 5 dakikalık deneyimlerimi paylaşacağım.

Megalomanlık gibi olmasın ama, 3 aylık bir forum deneyimim oldu. Orası da XenForo kullanıyor desem anlarsınız diye düşünüyorum. Aynı kullanıcı adı, aynı profil fotoğrafımla forumlarda gezinmeye devam etmek istiyorum. Tek farkın, yöneticiler olmasını umuyorum. Böyle önüne gelene banı yapıştırmayan, önce düşünüp öyle ceza veren, kullanıcılarını gereksiz yere rencide etmeyen moderatörler, yöneticiler olmasını umuyorum. Sanırım geldiğim gün pek iyi değilmiş, bir moderatör hocam ayrılmış forumdan. Zamanlamam pek de iyi değilmiş sanırsam. Ama cidden bıktım. Dediğim gibi, deneyimlerim 3 aylık. Çok değil yani. Ama 1,5k mesajım vardı. Önce güzeldi, bu cezalara pek takmıyordum ama cidden rahatsız oluyorum artık bu konuda. Önce turuncu foruma baktım, tasarımı hoş değildi. Yazı stili de kurallara uymadan olduğu için alıştığım gibi olmadı, haliyle pek beğenmedim. Sonra SDN'ye geldim. Tasarım konusunda vs. güzel gibi, ama neredeyse her şey aynı. Kötü anlamda demiyorum, sadece kızgın, üzgün ifadelerini görünce sinirim bozuluyor. XenForo'dan nefret ettirdi adamlar. Neyse, orayı geçiyorum.

Forum güzel gibi. Alıştığım yerden devam edeceğim ama umarım Mizah ve Eğlence kategorisi gibi bir yer varsa, oraya yazılan her konuya 'Süper komik çok gülmek, ben gülmek ölmek.' komedisini atan yoktur diye umuyorum. İnsanları dini yüzünden ayıranlar yoktur diye umuyorum. Cinsiyet eşitliğinde sadece başlığa bakıp 'Feminazisiniz hepiniz, topluca ölün.' yazanlar yoktur diye umuyorum. Önüne gelene ban atan moderatörler yoktur diye umuyorum. Her mesaja kızgın atıp giden üyeler yoktur diye umuyorum. Üye bir hata yaptığında ona gülen yöneticiler yoktur diye umuyorum.

Bakalım, biraz daha gezelim sitede. Tam alışamadım, umarım iyi geçiniriz. Teşekkürler. :)

Bu arada 'Profil fotoğrafında Waifu olanlar ciddiye alınacak insanlar değillerdir.' fikrini benimseyen insanlar da yoktur umarım.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Çok sağ olun. Bu arada bir şey fark ettim, küçük ama çok hoş detaylar var forumda. Profil fotoğrafı koymak çok rahat, GIF özelliği var ve site çok hızlı. Bir de konumuzun onaylanıp onaylanmadığını görebilsek tadından yenmeyecek.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,396
Çok sağ olun. Bu arada bir şey fark ettim, küçük ama çok hoş detaylar var forumda. Profil fotoğrafı koymak çok rahat, GIF özelliği var ve site çok hızlı. Bir de konumuzun onaylanıp onaylanmadığını görebilsek tadından yenmeyecek.
Konu onaylanması sadece bazı kategoriler için geçerli.
Diğer kategoriler de onaylanması beklemene gerek yok.
Moderator veya adminler bilgi verir.

Konun onaylandı ki cevap yazıyoruz.?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Öncelikle hoş geldin.

Önüne gelene ban atan moderatörler yoktur diye umuyorum.
Forum kuralları çerçevesinde hareket ettikten sonra kimse çıkıp asılsız işlem uygulamaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Diğer bahsi geçen durumlara gelecek olursak her birine tek tek cevap vermek isterdim lâkin insanın dahil olduğu tüm topluluklarda bir sorun söz konusudur. Bunun garantisini maalesef veremeyiz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda rapor seçeneğini kullanarak bu konuda bizlere yardımcı olabilirsiniz.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Konu onaylanması sadece bazı kategoriler için geçerli.
Diğer kategoriler de onaylanması beklemene gerek yok.
Moderator veya adminler bilgi verir.

Konun onaylandı ki cevap yazıyoruz.?
Ben de diyorum niye onay bekliyor falan yazmıyor burada. :D Sağ olun hocam. :)
Diğer bahsi geçen durumlara gelecek olursak her birine tek tek cevap vermek isterdim lâkin insanın dahil olduğu tüm topluluklarda bir sorun söz konusudur. Bunun garantisini maalesef veremeyiz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda rapor seçeneğini kullanarak bu konuda bizlere yardımcı olabilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Ama ben zaten öyle gereksiz mesaj dolayısıyla verilen cezaları çok takmam. Asıl istemediğim, direkt örnek vereyim ben size. Mesela sabah LinkedIn'in hacklenmesiyle ilgili haber yazmıştım, siz de eminim görmüşsünüzdür. Sitenizde vardı zaten. Ben de onu (kopyala yapıştır yapmadım, aklımda kalanları yazdım) kullanıcı haberi olarak koydum foruma. Onaylandı da konum. Daha sonra 1 saat önce falan da yalanlama haberi çıktı. Ne zaman yalanlandı bilmiyorum ama o saatlerdeydi sanırım. Sonra ban yediğimi gördüm. Üstüne yönetici hocam da 'Düzgün kaynaktan da bakmamış. xD' gibi bir şey yazdı. Moderatör de 'Her kaynağa bakmadan konuyu yazmayınız.' dedi. Ben yazdığım saatlerde hiçbir haber yoktu yalanlama konusunda. Ama nasıl oluyorsa haberi yazdığımdan tam 6 saat sonra haber yüzünden ban yedim. Böyle saçma cezaların uygulanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. Ondan öyle yazdım yani.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hoşgeldiniz SDN İmparatorluğuna. Bence Cumhuriyet değil. Aynı imparatorluk gibi yönetiliyor. Yakında başta olan yönetime Roma usülü komplo dolu suikast ve darbe yapıp başa geçeceğim. Belisarius ile halen planlara devam ediyoruz. :D:p

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Hoş geldin.
Aynen site çok hızlı ama bir anda çöküp geri toparlayabiliyor.
Site 7 Server pc üzerinde. biri kapandı mı diğeri devreye giriyor. :D sjdhdsjsj

Söz vermişler uslu olursak serverleri Patates ve limon Karışımlı yeni düzene geçebililer. Şimdiki serverler peynir üzerine kurulu.

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Hoş geldin.
Aynen site çok hızlı ama bir anda çöküp geri toparlayabiliyor.
Site 7 Server pc üzerinde. biri kapandı mı diğeri devreye giriyor. :D sjdhdsjsj

Söz vermişler uslu olursak serverleri Patates ve limon Karışımlı yeni düzene geçebililer. Şimdiki serverler peynir üzerine kurulu.
Bir nevi jeneratör görevi görüyor yani. Güzelmiş bence. Doğru söylüyorsunuz, diğer sitelerde çöp sunucular var. Burası cidden hızlı diğerlerine göre. :)

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Bir nevi jeneratör görevi görüyor yani. Güzelmiş bence. Doğru söylüyorsunuz, diğer sitelerde çöp sunucular var. Burası cidden hızlı diğerlerine göre. :)
Aynen site çok hızlı sağolsunlar. Hem moderatörler de çok cana yakın. Hepsini severim :D

Ban sınırına kadar çıkıyorum ama sağolsunlar banı yapıştırmıyorlar. Uçurdular mı fena uçururlar :D Uçak biletiyle filan VİP uçuş hem.
Yönetim üyelerini nasıl seviyor görüyormusun? Hangi forumda Bedava seyahat için uçak bileti verirler adama?

DDLAO

Asistan
Reaksiyon puanı
249
Aynen site çok hızlı sağolsunlar. Hem moderatörler de çok cana yakın. Hepsini severim :D

Ban sınırına kadar çıkıyorum ama sağolsunlar banı yapıştırmıyorlar. Uçurdular mı fena uçururlar :D Uçak biletiyle filan VİP uçuş hem.
Yönetim üyelerini nasıl seviyor görüyormusun? Hangi forumda Bedava seyahat için uçak bileti verirler adama?
Bonkörlük önemli hocam. :D

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@_Zaur_, Evet öyle iyi uçuruyorlar ki insanın bir daha uçası geliyor. ? Biletler sağ olsunlar SDN'den karşılanıyor. Sealand'a giden çok oldu. Baya büyük ve güçlü ülke diyorlar, oraya uçurulanlar. :D

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
@_Zaur_, Evet öyle iyi uçuruyorlar. Biletler sağ olsunlar SDN'den karşılanıyor. Sealand'a giden çok oldu. Baya büyük ve güçlü ülke diyorlar, oraya uçurulanlar. :D
Uçmak değil ama Ben gemi seyahati isterim Hawai adasında.
Mümkün mü acep? :D ahhdhaha
Hemde gemide benden başka erkek olmasın 3-4 kız olsa yeter

Reaksiyon puanı
6,997
Merhaba hocalarım. SDN'ye yeni katılmış bulunmaktayım. Sitedeki 5 dakikalık deneyimlerimi paylaşacağım.

Megalomanlık gibi olmasın ama, 3 aylık bir forum deneyimim oldu. Orası da XenForo kullanıyor desem anlarsınız diye düşünüyorum. Aynı kullanıcı adı, aynı profil fotoğrafımla forumlarda gezinmeye devam etmek istiyorum. Tek farkın, yöneticiler olmasını umuyorum. Böyle önüne gelene banı yapıştırmayan, önce düşünüp öyle ceza veren, kullanıcılarını gereksiz yere rencide etmeyen moderatörler, yöneticiler olmasını umuyorum. Sanırım geldiğim gün pek iyi değilmiş, bir moderatör hocam ayrılmış forumdan. Zamanlamam pek de iyi değilmiş sanırsam. Ama cidden bıktım. Dediğim gibi, deneyimlerim 3 aylık. Çok değil yani. Ama 1,5k mesajım vardı. Önce güzeldi, bu cezalara pek takmıyordum ama cidden rahatsız oluyorum artık bu konuda. Önce turuncu foruma baktım, tasarımı hoş değildi. Yazı stili de kurallara uymadan olduğu için alıştığım gibi olmadı, haliyle pek beğenmedim. Sonra SDN'ye geldim. Tasarım konusunda vs. güzel gibi, ama neredeyse her şey aynı. Kötü anlamda demiyorum, sadece kızgın, üzgün ifadelerini görünce sinirim bozuluyor. XenForo'dan nefret ettirdi adamlar. Neyse, orayı geçiyorum.

Forum güzel gibi. Alıştığım yerden devam edeceğim ama umarım Mizah ve Eğlence kategorisi gibi bir yer varsa, oraya yazılan her konuya 'Süper komik çok gülmek, ben gülmek ölmek.' komedisini atan yoktur diye umuyorum. İnsanları dini yüzünden ayıranlar yoktur diye umuyorum. Cinsiyet eşitliğinde sadece başlığa bakıp 'Feminazisiniz hepiniz, topluca ölün.' yazanlar yoktur diye umuyorum. Önüne gelene ban atan moderatörler yoktur diye umuyorum. Her mesaja kızgın atıp giden üyeler yoktur diye umuyorum. Üye bir hata yaptığında ona gülen yöneticiler yoktur diye umuyorum.

Bakalım, biraz daha gezelim sitede. Tam alışamadım, umarım iyi geçiniriz. Teşekkürler. :)

Bu arada 'Profil fotoğrafında Waifu olanlar ciddiye alınacak insanlar değillerdir.' fikrini benimseyen insanlar da yoktur umarım.
Hoşgeldiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uçmak değil ama Ben gemi seyahati isterim Hawai adasında.
Mümkün mü acep? :D ahhdhaha
Hemde gemide benden başka erkek olmasın 3-4 kız olsa yeter
Yok, sana özel Jet ayarlayacağız özel olarak :D