Merhaba SDN!

Bu konuyu okuyanlar

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Merhaba SDN ailesi ben Trucking Turkey :)

Size kendimden kısaca bahsedeyim;

Günümün yarısı bilgisayarın başında geçer.Favori oyunum Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'dir.Yöneticilik yapmayı,birşeyleri yönetmekten çok hoşlanırım.Ve bunun için gayret gösteririm.

Kişilik olarak saygılı,beyefendi,merhametli,dürüst,güvenilir bir insanım.İnsanlara yardım etmeyi çok severim.Haksızlığı kaldıramam.Gereksiz şeyler için hemen sinirlenmem ancak damarıma basıldığı zaman gözüm kimseyi görmez.Ayrıca Türkçülük ile ilgili eserleri severim :innocent:

Shiftdelete forumuna uzun zamandır üye olmak istiyordum ancak bir türlü zaman bulup üye olamamıştım.Bugün aranıza katıldım.

Umarım forumda yararlı bir kullanıcı olabilirim.

İyi geceler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

Günümün yarısı bilgisayarın başında geçer.Favori oyunum Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'dir.Yöneticilik yapmayı,birşeyleri yönetmekten çok hoşlanırım.Ve bunun için gayret gösteririm.

Kişilik olarak saygılı,beyefendi,merhametli,dürüst,güvenilir bir insanım.İnsanlara yardım etmeyi çok severim.Haksızlığı kaldıramam.Gereksiz şeyler için hemen sinirlenmem ancak damarıma basıldığı zaman gözüm kimseyi görmez.Ayrıca Türkçülük ile ilgili eserleri severim :innocent:

Shiftdelete forumuna uzun zamandır üye olmak istiyordum ancak bir türlü zaman bulup üye olamamıştım.Bugün aranıza katıldım.

İyi geceler.
Hoşgeldiniz. :)

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba, aramıza hoş geldiniz.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525

İyi geceler.

H.geldin . Benimde ets2 de harcadığım 1.1k saat bulunmakta başvurular açıldığı zaman truckersmp 'nin kadrosuna girebilirsin hem yöneticilik gibi şeylerden hoşlanıyormuşsun :sunglasses:

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
H.geldin . Benimde ets2 de harcadığım 1.1k saat bulunmakta başvurular açıldığı zaman truckersmp 'nin kadrosuna girebilirsin hem yöneticilik gibi şeylerden hoşlanıyormuşsun :sunglasses:
Hoşbuldum,aynen TruckersMP kadrosuna girmek istiyorum ancak çift hesaptan dolayı banlandığım için bu biraz zor görünüyor :D İleride bilgisayar ve internetimi değiştirirsem belki tekrardan post kasıp takıma girebilirim

(150'ye yakın postum boşa gitti :()

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hoş geldin. :)