Merhaba Arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Tüm SDN kullanıcılarına selam olsun..

Forumda web yazılım konularında aktif olmayı, kodladığım ücretsiz web script veya uygulamaları paylaşmanın yanı sıra, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeyi düşünmekteyim. Fakat pek aktif olmadığını gördüm / yada bana öyle geldi anlayamadım.

Web yazılım alanında nasıl bir katkım olursa SDN kullanıcıları için fayda sağlamış olurum. Yazılım konusunda kardeşlerime katkı sağlayıp faydalı olabilmek beni mutlu edecektir. Moderatör kardeşlerim beni yönlendirirse sevinirim.

Herkese iyi forumlar dilerim.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Tüm SDN kullanıcılarına selam olsun..

Forumda web yazılım konularında aktif olmayı, kodladığım ücretsiz web script veya uygulamaları paylaşmanın yanı sıra, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeyi düşünmekteyim. Fakat pek aktif olmadığını gördüm / yada bana öyle geldi anlayamadım.

Web yazılım alanında nasıl bir katkım olursa SDN kullanıcıları için fayda sağlamış olurum. Yazılım konusunda kardeşlerime katkı sağlayıp faydalı olabilmek beni mutlu edecektir. Moderatör kardeşlerim beni yönlendirirse sevinirim.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Merhaba. Eğer bir bilgi sahibiyseniz PHP frameworklerini (lavarel vs.) artıları eksileri nedir gibisinden tanıtabilirseniz çok memnun olurum. Bir ara araştırmak istemiştim fakat pek bilgi sahibi olamamıştım.