Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak

Bu konuyu okuyanlar

anastacia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bugün instagramda gezinirken bir sorun oldu. Takip etmediğim bir arkadaşımın normalde 29 tane fotoğrafı var. Ancak aradan birkaç dakika geçtikten sonra fotoğraf sayısı 16 ya düştü. Önce sildi sandım ama daha sonra fotoğraf sayısı tekrar 29 a yükseldi. Herhangi bir yazılım veya genel bir instagram hatası mı oldu yoksa başka bir şey mi oldu anlamadım??? beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar... İyi akşamlar...

Son düzenleyen moderatör:

anastacia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin başınıza daha önce böyle bir şey geldi mi? Veya tanıdığınız başka birisinin? Benim çok garibime gitti açıkçası....

fatihhtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorunu yaşayanlara zaman zaman denk geliyorum ama nedenini bilmiyorum. Uygulamamın hatasıdır diye düşünüyorum.

anastacia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunu yaşayanlara zaman zaman denk geliyorum ama nedenini bilmiyorum. Uygulamamın hatasıdır diye düşünüyorum.
Yani enteresan bir durum gerçekten. denk geldiğiniz kişilerde sorun daha sonradan çözüldü mü?

fatihhtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Forum sitelerinde denk gelmiştim. Çözümünü ya da nedenini öğrenirsem yazarım.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Bugda takılı kalıyor buna benzer sorunlardı olup daha sonra kendiliğinden düzelen arkadaşlar var.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
İyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bugün instagramda gezinirken bir sorun oldu. Takip etmediğim bir arkadaşımın normalde 29 tane fotoğrafı var. Ancak aradan birkaç dakika geçtikten sonra fotoğraf sayısı 16 ya düştü. Önce sildi sandım ama daha sonra fotoğraf sayısı tekrar 29 a yükseldi. Herhangi bir yazılım veya genel bir instagram hatası mı oldu yoksa başka bir şey mi oldu anlamadım??? beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar... İyi akşamlar...
Arada oluyor. Takipçi olayın'da oluyor.