Mercedes s63 AMG VS BMW 760Li

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Evet başlık bu hadi bakalım kapışma başlasın. Benim tarafım her türlü 760li.

Ne demiş rahmetli ali abimiz bmw olsun çamurdan olsun değil mi 😎

BMW sever bir insanım, ama Mercedes'in daha sportif ve daha küçük gösteren bir tasarımı var. O yüzden s63.

BMW 7 serisinin agresif görüntüsü yok. Ben biraz agresif duran arabaları seviyorum. İkisi arasından S63 AMG tercih ederim. İkisi ayrı kategorinin arabası aslında. Birisi AMG paket diyorsun, biri M paket değil ve üstüne üstlük Li (uzun) versiyon.

Normalde BMW'yi Mercedes'e tercih ederim ama bu söylediğin ikisi arasında kıyaslama pek yapılamayacak gibi doğrusu :)

BMW 7 serisinin agresif görüntüsü yok. Ben biraz agresif duran arabaları seviyorum. İkisi arasından S63 AMG tercih ederim. İkisi ayrı kategorinin arabası aslında. Birisi AMG paket diyorsun, biri M paket değil ve üstüne üstlük Li (uzun) versiyon.

Normalde BMW'yi Mercedes'e tercih ederim ama bu söylediğin ikisi arasında kıyaslama pek yapılamayacak gibi doğrusu :)
Bu 760 li en dolu araba değil mi zaten.

Dolu fakat aynı kategoride değil. Birisi AMG paket, sporlaştırılmış. Birisi bildiğin lüks makam aracı tarzında.

Bu sefer BMW'yi tercih ederdim lüks araç olarak ikisi arasından :)

BMW'nin direksiyonun sürücü ile konuşuyor olması yeter insana...

Aynı sınıf değil yukarıdaki arkadaş doğru söylüyor
M paket 7 serisi var M Sport 7 serisinde olmaz zaten 7 serisi tamamen makam patron aracı kıvamında yapılmış
Edit: yıllar önce E38 kasa 7.40Li kullandım 1998 model olması lazım o tadı hiç bir araçta alamadım halen :)

M paket 7 serisi var M Sport 7 serisinde olmaz zaten 7 serisi tamamen makam patron aracı kıvamında yapılmış
Edit: yıllar önce E38 kasa 7.40Li kullandım 1998 model olması lazım o tadı hiç bir araçta alamadım halen :)
Mesela bu ali abinin kullandığı 760 li en çok sevdiğim kasa ve araba. O da spor paket olmasa da motoru çok güçlü yani ne araba enseler o.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mesela bu ali abinin kullandığı 760 li en çok sevdiğim kasa ve araba. O da spor paket olmasa da motoru çok güçlü yani ne araba enseler o.

Son düzenleme:
stat counter