Mercedes mi audi mi

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Almanlar' ın bir sözü vardır Mercedes' e biner, Audi' yi satarız diye. Bence de Mercedes.

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Uzun yol için mercedes uygunmu veya başka bir marka . Kuzenim iş için şehir dışına gidecek araba arıyor kiralamak için sizede bir sorayım dedim.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Para yeterse Audi. Araba yolu sanki eliyle tutup istediğin tarafa senden önce çekiyor.
Bekle bir düşüneyim.... gibi olayı yok.

Yerinden ışınlanıp yüksek hızlarda kontrolü kaybetmeyen araçlar içinde en başı çekiyor. Manevra çok çok üst düzeylerde, Hız toplamasına söz yok sanki biri eliyle arabayı tutup öne fırlatıyor.
Freni hakkında bilgim yok ama Konforu orta ve lüks düzeyin ortasında.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Tasarımsal açıdan audi
Konfor açısından Mercedes
Konfor, sportiflik açısından bmw.

BMW fanboyuyumdur normalde ama param olursa Bi 520 yerine a5, a6 alabilirim hiç belli olmaz (min 2018 model olacak)

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
audi. hiç bir sebebi yok daha güzel geliyor audi r8 aklımdan çık artık tamam efsane arabasın

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Para yeterse Audi. Araba yolu sanki eliyle tutup istediğin tarafa senden önce çekiyor.
Bekle bir düşüneyim.... gibi olayı yok.

Yerinden ışınlanıp yüksek hızlarda kontrolü kaybetmeyen araçlar içinde en başı çekiyor. Manevra çok çok üst düzeylerde, Hız toplamasına söz yok sanki biri eliyle arabayı tutup öne fırlatıyor.
Freni hakkında bilgim yok ama Konforu orta ve lüks düzeyin ortasında.
Audi en başı mı çekiyor hahayt 0-100 ü bile 10 sn üstünde audinin ne en başı çekecek

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Audi en başı mı çekiyor hahayt 0-100 ü bile 10 sn üstünde audinin ne en başı çekecek
100-ü 3 saniyede toplayan araçta kontrol diye birşey olmadığını belki kendinde biliyorsundur.

Ben 100 ü kaç saniyede topladığını yazmadım zaten. Yerinden ışınlanıp çok üst düzey kontrol etmede en iyi araçtır dedim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Mercedes cla serisi almaktansa Audi veya bmw alırım bin kat iyi.
Auidinin freni yeter

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
100-ü 3 saniyede toplayan araçta kontrol diye birşey olmadığını belki kendinde biliyorsundur.

Ben 100 ü kaç saniyede topladığını yazmadım zaten. Yerinden ışınlanıp çok üst düzey kontrol etmede en iyi araçtır dedim.
Yol tutuşu süper sport arabaların yanından bile geçemez mclaren bugatti ferrari lamborghini tesla
hepsi yol tutuşu olarak daha mükemmel hangi araba bilene sorsan zaten söyler

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Modeline göre değişir aslında. Audi çok hoş tasarımlar yapıyor özellikle son serilerde bence. Ben A serisi Audi modellerini tercih ederim.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Yol tutuşu süper sport arabaların yanından bile geçemez mclaren bugatti ferrari lamborghini tesla
hepsi yol tutuşu olarak daha mükemmel hangi araba bilene sorsan zaten söyler
Adam mercedes'le audi arasında seçim istiyorsa Audi demek bir Lambirghini demek gibi bir şeydir.

Neyse... Konuda yazıdığın mesajlar kavga çıkaracak türden. Senle çok yazmak istemem açığı. Beni bu konuda cevaplama bir daha.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Adam mercedes'le audi arasında seçim istiyorsa Audi demek bir Lambirghini demek gibi bir şeydir.

Neyse... Konuda yazıdığın mesajlar kavga çıkaracak türden. Senle çok yazmak istemem açığı. Beni bu konuda cevaplama bir daha.
Mercedes

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238

Ben konu hakkında değil farkettiysen senk
In hakkında yorum yaptım bunu anlayamıyormusun ?
Kavga türündeyse cevap yazma ben aeni engelleyim sende beni zaten birbirimizi sevmiyoruz

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Sende cevaplama beni. Bir Mercedes kullanıcısı olarak Audi candır derim. Kullanmayan pek anlamaz.

Ben konu hakkında değil farkettiysen senk
In hakkında yorum yaptım bunu anlayamıyormusun ?
Kavga türündeyse cevap yazma ben aeni engelleyim sende beni zaten birbirimizi sevmiyoruz
Benim yazdığım yorum seni neden etkiledi ilk önce anlamadım.
Neyse... İstediğin kadar engel at bana. Teşekkürü borç bilirim.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Kaldırıma vurmayan pek anlamaz.
Kaldırıma vurmaktan korkan da o zaman kendine şoför demesin.
Araba kullanmak risktir her zaman. Ne yaşayacağını kestire bilirsin ama hiç bir zaman beklediğin gibi olmaz.