Mercedes, BMW'yi geçti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

r12

Üyecik
Mercedes Benz Türkiye'de 2013 yılı iitibariyle iyi satış yaptı.Tarihinde en fazla otomobil satışı yaptığı yıl oldu, 2013; 20023 adet.Bunun büyük bölümüde C , CLA ve A Serileri..

chad87

Asistan
Mercedes ve diğer markaları kıyaslamak pek mantık işi değil aslında. arabanın kalitesini ve sağlamlığını satış rakamları ortaya koymaz eğer öyle olsaydı en kaliteli araç markası Toyota ya da Ford olurdu şuanda o markaları tartışıyor olurduk. Bmw daha çok sattı diye daha kaliteli bir araç olmuyor hiç kimsede bu şekilde düşünmemiş sanırım. Birde sakın yanlış anlaşılmasın BMW artık Türkiye de sonradan görme aracı oldu ama Mercedes her zaman prestij sağlayan bir araçtır.

alpacino_34

Profesör
1-) BMW
2-) Mercedes
Audiymiş falan hikaye onlar BMW Yi Genç sürücüler seçer Mersoyu Babalar sever ;)

SwateR

Dekan
Eskiden bende BMW fanatiğiydim. Ama son 2-3 yıldır Mercedes tip ve model olarak gerçekten BMW yi geçti.

BMW nerdeyse her arabası hep aynı tip ve çok pahalı. Ben Mercedes-Benz CLA serisini çok beğeniyorum öyle uçuk kaçık bir rakamda değil. Param olsa düşünmeden Mercedes seçerim.

stat counter