Menzil artirici ve cogaltici

Bu konuyu okuyanlar

Peqer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar merhaba oncelikler forumu uzun yillardir takip ediyorum ama uyeligimi yeni yaptim ve bir soru ve tavsiye almak istiyorum bulundugum mevkide port olmadigindan beri yaklisik 10 aydir ttnetten port basvurusu dilekceler sikayetler akliniza gelecek herseyi heryere basvurulari yaptim fakat sonuc 0 apartmanda bir komsudan interneti ortak kullanmak gibi bi cozum buldum kendimce fakat bize yakin bi katta degil o yuzden wifi cekmiyor bu yuzden internet olan daireden bir kablo yardimiyla kendi daireme bir guclendirici takip hem kablolu hem kablosuz bagalanabilecegim bir cihaz onerirmisiniz
Simdiden yapacaginiz yorumlardan dolayi tesekkurler

Son düzenleyen moderatör:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
çok var... TP-LINK öncelikli marka ASUS

bunlar hem kablosuz alıp kablosuz menzil genişletme hemde kablolu olarak menzil genişletme yapabiliyor... bence olursa WISP Client Router daha iyi...

Peqer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bunlar hem kablosuz alıp kablosuz menzil genişletme hemde kablolu olarak menzil genişletme yapabiliyor... bence olursa WISP Client Router daha iyi...
Kusura bakma bilmedigim icin soyluyorum bunlar modem olarakmi kullaniliyor cunku benim komsumda modem var ona baglayipmi yapiyorum yoksa baska bi yolumu var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve bnm icin para problem degil kalite ve cekim gucu onemli ama kaziklanmakta istemiyorum verdigim aranin hakkini istiyorum ona gore urun onerebilirmisiniz lutfen

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
önerdiklerim iş görür sadece router ( yöneltici... ) fazla para vermenede gerek yok...