Memik Yanık, Sadece SDN'de!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Türkiye'deki en iyi teknoloji yazarlarından Memik Yanık, köşe yazıları ile SDN'de. Çok sayıda kitabı ve makalesi olan yazarımızın tecrübesinden, okurlarımız da faydalanacak.

Bir süredir devam eden görüşmelerimizin ardından mutlu sona ulaştık ve şu anda da bu güzel gelişmeyi okurlarımızla paylaşmanın sevincini yaşıyoruz. Çok sayıda kitabı ve yazılı basında yayınlanmış makaleleri ile ülkemizde bilgisayarın en iyi şekilde kullanılması için çözümler üreten değerli yazarın kaleme alacağı yeni makaleleri heyecanla bekliyor olacağız. Yeni yazarımıza bir kez daha "Hoş geldiniz" diyoruz.

:: "SDN nereye gidiyor?" sorusunun cevabını bu başlıkta belirtin.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN nereye gidiyor hmmm :L (A)

Yol adımlarını şöyle özetleyebilirmiyiz? :*

Daha çok yazar ^^ -> Daha çok içerik :) -> Daha çok popülerite :D -> Daha çok reklam :} -> Daha çok para (&) (&)

:# >X< >X<

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum...
ayrıca SDN durmuyor baya yol alıyor bu hızla bencede uzaya bile gider walla :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
santigado dedi ki:
SDN nereye gidiyor hmmm :L (A)

Yol adımlarını şöyle özetleyebilirmiyiz? :*

Daha çok yazar ^^ -> Daha çok içerik :) -> Daha çok popülerite :D -> Daha çok reklam :} -> Daha çok para (&) (&)

:# >X< >X<
özetlemişsin olayı...

Hoşgeldin Memik Yanık... ^^

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
itraf etmeliyimki Memik Yanık ğın ilek aldıgım vb6 kitabına kıl olmuştum bu neyi anlatıyordiye ama programlama dilini öğrendikce kitabın ne anlatmak istediğini anlamıştım

hoş geldin Memik Yanık

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Uzun zamandır SDN makalelerini yakından takip eden biri olarak.
Memik Bey'inde SDN'de olacağını bilmek ve beni sevindirdi.
Verilen link bağlantısından kitaplarına bir göz attım. Sanırım daha çok programcılık ve veri tabanı hakkında bilgiler alacağız kendisinden.

Hoş geldiniz.

Troy, "SDN nereye gidiyor?" sorusuna gelince;

Tüm eleştirilere rağmen, olumlu yönde büyük bir hızla büyüyoruz.
Gerek üyelerin kalitesi(istisnalar kaideyi bozmaz!) gerekse editör ve moderatörleriyle tam bir uyum içindeyiz.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Yeni yazarımızla görüşerek Programlama konusunda nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyeceğiz. Gelişmeleri size de aktarırım.

Reaksiyon puanı
23
Bende olmuşum yazar :) Hoşgeldin Memik abi

Sorunun cevabı ise:

Sdn ne başarıya gidiyor.Zaten başarıda ama :D

Memik Yanık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba;
Bundan yaklaşık 1 yıl kadar önceydi; bir forumda bana rastlayan bayanın birisi mail adresime soru göndermişti. Derken MSN'de konuşmaya başladık. Uzun süre kendisini 18-19 yaşında 2 yıllık programcılık yüksek okullarının birinci sınıfında okuyan öğrenci sandım. Aradan biraz zaman geçince konuştuğum kişinin lisede 25 yıllık öğretmen ve lisenin müdür yardımcısı olduğunu öğrendim. Tabii ki konu Denizhan olunca amca daha uygun ünvan olabilir. Bana sorarsanız isteyen istediği gibi hitap edebilir.

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Memik Yanık dedi ki:
Arkadaşlar merhaba;
Bundan yaklaşık 1 yıl kadar önceydi; bir forumda bana rastlayan bayanın birisi mail adresime soru göndermişti. Derken MSN'de konuşmaya başladık. Uzun süre kendisini 18-19 yaşında 2 yıllık programcılık yüksek okullarının birinci sınıfında okuyan öğrenci sandım. Aradan biraz zaman geçince konuştuğum kişinin lisede 25 yıllık öğretmen ve lisenin müdür yardımcısı olduğunu öğrendim. Tabii ki konu Denizhan olunca amca daha uygun ünvan olabilir. Bana sorarsanız isteyen istediği gibi hitap edebilir.
Abi hoşgeldin.Bu arada ben de Denizhan'dan 2 yaş büyüğüm.Bu arada bana özel mesajla mail adresini yollar mısın?Senden öğreneceğim çok şey var.

Reaksiyon puanı
23
lb.bingol dedi ki:
Memik Yanık dedi ki:
Arkadaşlar merhaba;
Abi hoşgeldin.Bu arada ben de Denizhan'dan 2 yaş büyüğüm.Bu arada bana özel mesajla mail adresini yollar mısın?Senden öğreneceğim çok şey var.
Benden büyüküsün peki bu seni üstün mü görmene yardımcı oluyor istersen senle bir bilgi yarışı yapalım yaş yarışı değil :)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Denizhan Dakılır dedi ki:
lb.bingol dedi ki:
Memik Yanık dedi ki:
Arkadaşlar merhaba;
Benden büyüküsün peki bu seni üstün mü görmene yardımcı oluyor istersen senle bir bilgi yarışı yapalım yaş yarışı değil :)
Ben onun için demedim.Hani abi,amca konusu vardı ya onun için söyledim.Ama bilgimi ölçmek isterim.