Meizu X8 64 GB VS Xiaomi Redmi Note 6 Pro 32 GB mu?

Bu konuyu okuyanlar

omerumuterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, mami için yeni telefon bakıyorum, çok kötü bir şey de almaya gönlüm el vermedi. Bu yüzden telefon arayışındayım 1 haftadır. Her şey tamam fakat en son Xiaomi Redmi Note 6 Pro (1289 TL)'da karar kıldıktan hemen sonra Meizu X8 (1299 TL) çıktı karşıma sanırım biraz daha iyi fakat ben derinlemesine anlamıyorum telefon özelliklerinden. Epey üzerinden karşılaştırdığımda bataryası biraz düşük kalıyor fakat işlemci mimarisi, çekirdek ve mhz oranı daha yüksek yani daha güncel ve daha iyi gibi geldi. Tercih konusunda nedenini belirterek yardımcı olursanız minnettar kalırım. İyi günler.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhaba arkadaşlar, mami için yeni telefon bakıyorum, çok kötü bir şey de almaya gönlüm el vermedi. Bu yüzden telefon arayışındayım 1 haftadır. Her şey tamam fakat en son Xiaomi Redmi Note 6 Pro (1289 TL)'da karar kıldıktan hemen sonra Meizu X8 (1299 TL) çıktı karşıma sanırım biraz daha iyi fakat ben derinlemesine anlamıyorum telefon özelliklerinden. Epey üzerinden karşılaştırdığımda bataryası biraz düşük kalıyor fakat işlemci mimarisi, çekirdek ve mhz oranı daha yüksek yani daha güncel ve daha iyi gibi geldi. Tercih konusunda nedenini belirterek yardımcı olursanız minnettar kalırım. İyi günler.
Redmi 8A al direk
Meizu önermiyorum çünkü güncelleme almıyor
Note 6 Pro ise fiyatı iyi güzel hoş ama Note 8A varken bu alınmaz hem iğrenç bir çentiği var hem de micro usb girişi var
Annene alıyorsun madem Redmi 8A donanımı çok iyi değil ama 5000 mAh bataryası var tam annene göre bir telefon

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Annenin güncellemeye önem vereceğini sanmıyorum. Şahsen annen için fotoğraf, uzun süre kullanabilmesi için iyi bir işlemci, daha şık bir telefon daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. O yüzden X8

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bencede X8 daha mantıklı olur daha uygun boyutlarda bir telefon daha hafif kameraları daha iyi ayrıca Micro USB yerine Type-C şarj olması bence bir avandaş kablo bulma konusunda.

omerumuterdinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi Redmi 8 32Gb aldım arkadaşlar. Baktım şöyle bir ilk başta zaten bunu düşünüyordum dedim özeliklerine tekrar baktım ve fiyatına göre kötü değilmiş aslında dedim, aldım. Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Xiaomi Redmi 8 32Gb aldım arkadaşlar. Baktım şöyle bir ilk başta zaten bunu düşünüyordum dedim özeliklerine tekrar baktım ve fiyatına göre kötü değilmiş aslında dedim, aldım. Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Hayırlı olsun