Meizu Türkiye'den Çekildi Mi?

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar geçen senelerde ülkemize gelen meizu'nun distribütörlugu de dahil su an hicbir adresine ulaşılamıyor.
https://m.facebook.com/meizutr/ Facebook sayfasında artık hiçbir hareketlilik yok, ve ürünlerinin satıldığı http://www.digitalmarket.com.tr sitesine de ulaşılamıyor.

04e2a50a0796dcd5dad59e1295565b14.jpg

Meizu markasını kullananlar ya da bu durumdan haberi olanlar var mi?

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben 1,5 yıl önce Gold mağazasından Meizu M1 Note satın almıştım. Aldıktan bir kaç ay sonra ekranda bulanıklaşma ve bozulma meydana geldi. Zaman geçtikçe bu soun büyüdü ve ekranım kullanılamaz hale geldi. Bu yaşadığım sorunda kesinlikle kullanıcı hatasından kaynaklı bir durum söz konusu değil. Golda ürünü götürdüm, Perpa'da bulunan Digitalmarket'e kargolandı ürün. Az değil 1 ay sonra ürün geri geldi ve kvk teknik servis kutusu içinde bir notla beraber geri dönü. Ürünü kendi elimle teslim etmem gerekiyormuş aksi halde işlem yapılamazmış. Kendim gittim kapalıydı dükkan. Rahat 50-60 defa aradım dükkanın numarasını belli aralıklarla. Ya meşgule aldılar telefonu yada açmadılar, hiç bir zaman ulaşamadım. Telefon elimde kaldı. Ne yapmam gerekiyor yardım edin. Hiç bir teknik servis yapamıyor, parçası bulunamıyormuş.
aaa.jpg

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Tuhaf...

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Ülkede bu işle ilgili hiç mi sorumlu yok. Resmen vatandaşınla ve ülkenle dalga geçiyor firmanın teki. Edebiyat parçalamayı bilir herkes ama gerçekten vatandaşın haklarını korumaya gelince hiç bir şey yok.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Rezil bir durum gerçekten, yeni gelen firmalara kolay kolay güvenilmez artik

Son mesajlar