Meizu mx4

Bu konuyu okuyanlar

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Meizu mx4 almayı düşünüyorum antutu testinde 1.sirada forumda cihazı kullanan varmı rom root kolay bulabilirmiyim lollipop güncellemesi alacak mı ve İstanbul'da nerde bulabilirim garanti sorun değil hiç garantiye yolum düşmedi istanbul doğubank ta bulabilirmiyim ? İnternetten almayı düşünmüyorum çünkü güvenmiyorum ve fiyatı nedir

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Selam,

Antutu testlerine göre telefon bakmanızı önermiyorum dikkate almayın o testleri.

Geliştiriciler rom geliştirmişse elbette bulabilirsiniz, root mutlaka vardır.

Lollipop alıcaktır elbette.

Türkiyede satışa sunuldumu bilmiyorum ama geldiğinde genelde teknoloji mağazalarında oluyor ama belki operatörlerede gelebilir Türkcell, Avea gibi.

Fiyatı yanlış hatırlamıyosam 1000TL civarlarında olucak denilmişti, internetten alışveriş çok güvenlidir sadece alışveriş yaptığınız siteyi iyi seçmelisiniz o kadar.

Kargo ile geldiğinde evrakları imzalamadan kimliğinizi gösterip kutuyu alın açın bir bakın eğer sorun yoksa gerekli işlemleri yaptırın kargocuya, eğer sıkıntı varsa kabul etmiyorum dersiniz geri çevirirsiniz.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Henüz Türkiye'de piyasaya girmedi sahibindende vs satanlar var ama beklemenizde yarar var. Lollipop guncellemesi alip almayacagi belli degil muhtemelen ülkemize resmi giriş yaptığında buna dair açıklamalar olacaktır

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
MTK işlemcili telefon alınmaz be dostum sen testleri ne yapacan boşver

xerdar4987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefona önyargılı bakmamanızı öneririm, kesinlikle performans açısından ve malzeme kalitesi açısından o fiyata alınabilecek en iyi telefon 1 haftadır kullanıyorum. lg g2 den geçtim ve iki açıdan da g2 ile arasında dağlar kadar fark var. kesinlikle tavsiye ederim

uğurböceği

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meizu donanımsal olarak güzel bir telefon .fakat sar değeri yüksek,size ileride sağlık yönünden sıkıntılar yaratabilir.bu tamamen kişisel fikrim.bu konuyuda göz önünde bulundurarak telefon almanızı önerebilirim.kolay gelee..