Meizu M2 Note Dokunmatik Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bilcan-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meizu M2 Note aldım, dokunmatik ekranın sağ ve sol tarafında 2-3 mm lik bir kısım çalışmıyor. Biraz araştırdım yurtdışında ve yurtiçinde bu sorunu yaşayan çok kişi var. Sanırım bütün seride var bu sıkıntı, sorun donanımsal mı yazılımsal mı bilmiyorum. Yazılımsaldır umarım ve güncellemeyle düzelir. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Valla servisle gorusmenizi öneririm. Başka cihazlar da böyle sıkıntılar olmuş mu bi sorun yada araştırın. Kullanıma çok engel olmuyorsa da güncelleme beklemek lazım belki yazılımsaldir ve düzelir

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Meizu cihazlarda kronik problem olduğu için huawei almıştım. Donanımsal olma ihtimalide yüksek,servisine götürmende fayda var.

bilcan-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi ben götürdüm görünüşe göre hepsinde var. Napacak bu kadar insan sorun donanımsal ise.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben telefonu almak istiyorum ama internette aynı sorunu okudum çözüm bulabildiniz mi? Birde cihazın başka sorunu var mı yani cihazı tavsiye edermisiniz...

bilcan-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben cihazda fiyatına göre kenarlardaki dokunmatik sorunu hariç başka bir eksi göremedim. Aksine ekran 1080p olması ve kasa şekli çok hoş kaliteli duruyor. Ben 820 tlye aldım daha performanslı cihazlar var mı piyasada evet var fakat bu fiyata 1080p ekran yok.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
GM 4G androidone ile takas ettim 1 haftadır kullanıyorum şimdi test ettim dediğiniz sorun bende yok

S

SDN Okkkkkk

SDN Okuru
Selamaleykum ben simdi m2note aldim google playe giriyorum arama icin biseyler yazipda ara diyorum google play kapanyo bidaha deniyorum aynisini yapiyor flame de aynisini yopuyor guncellemeri kontrol et tushuna basiyorum kendine kapanyor neden acaba bi yardimci olursaniz